İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bak arkadaslar hisli olur, ben 2 arkadasimi zorla kan vermeye goturdum, ikisi de hamile cikti, bu bi isaret olabilir :))
Benimde arkadaşım sabah arayıp uykudan uyandırmuştu eczaneye git test al çıkıcak biliyorum demişti bende ayaklarım geri geri gittim eve geldim bir baktım hamileyim

Benimde arkadaşım sabah arayıp uykudan uyandırmuştu eczaneye git test al çıkıcak biliyorum demişti bende ayaklarım geri geri gittim eve geldim bir baktım hamileyim
Canım sen hamileydin demi zaten yeni öğrenmedin çok kişiyle konuştuğumuz için karıştırıyorum da

kızlar size bi sorum olacak şimdi ben normalde 30 31 günde adet olurdum evlendiğimdendir 34 e çıkmıştı geçen ay 37 gün sürdü şimdi ben 34. günümü beklemeliyim hamilelik sonucu için 37.günümü

yok çok şükürde günler geçmiyo testte bişey çıkmıyo ondan moralim bozuk biraz. Ayy canım bide bugün çok duygusalım herşeye ağladım
Ya ben 15 gün falan önce rol için ağlamak istesem gözümden yaş geliyordu ya :))) bat ne zamandı kuzu

sen gecen aya gore degil kacinda olduysan ona gore hesabla 7 de olduysan 7 ne gore hesabla cunku adet dongusu 37 gun degil

Bence 34 çünkü geçen ay rahmin hazırlık yapmış sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…