İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Youlost16 Youlost16 sen nasıl oldun leke sancı vs. Yok dimi? Inşallah değerin baya yükselir pazartesiye kadar , bebisinde sımsıkı tutunur :anneadayı:
Kuzum leke yok sancı da çok nadir oluyo sadece sırtımda agrı bide sarı akıntım var buda progestanı kullandıktan sonra oldu :/ insallah kuzum insallah ya bakalım kese görmeye gidicez insallah görürüz Çarşamba günü :dua::dua:

Bu sancılar normal demi bana da Giriyo da çünkü bide bu kadar erken böyle olabiliyomu ki :/ bende hatim başladım canım dua ederken buradaki herkesi gönlümden geçirdim Rabbim kabul eder insallah ❤️
Benimde erkenden başladı canım, biraz gezinince o gün daha çok giriyor sancı. Bugün patladim resmen evde kaç gündür yat yat , bi hava alayım diye dışarı çıktım .çok uzak değil evime yakın bi kafe var 2dk filan sürer yani yürüyerek .oraya gittim arkadaşımla çay içtim 1 saat oturduk .sonra markete girdim ama bişey almadım eve geldim . Mutfak topladım. Hemen sancim artti. Çok değil ama arada vuruyor daha sık . Gezinmicen çok , sen daha dikkat et abdest alırken ayağını kaldırma canım , dusakabinde yada leğende yıka ayağını canım

Simdi duamiz baska canim, insAllah hamilesindir, bildigim kadarıyla aylardir adetin gecikmemis, bence en gec pazartesi kan ver, ve ogren ne olduğunu, hamilelikte durumu bilmemek sıkıntı dogurabiliyor Allah korusun, yarin bile verebilirsin aslinda kan
İlgin için teşekkür ederim canımcım❤️

Bak arkadaslar hisli olur, ben 2 arkadasimi zorla kan vermeye goturdum, ikisi de hamile cikti, bu bi isaret olabilir :))
Ahh canım adın da mı özgür bilmiyorum ama. Özgürcüm bu beni ikinci kez gaza getirmen. Olumsuz olursa kahveyle kurtulabilir misin bilmem :KK66: senin şu hislerin inşallah kuvvetlidir. Yarın öğreneceğiz.

seymosss inss gebesindir yarini iple cekiyorm
Eminim benle aynı heycanı yaşayacaksınız. Eğer hamileysem szde benle sevineceksiniz. Değilsem benle üzüleceksiniz. İyi ki varsınız hepiniz. Gönlünüzden geçen her ne muradınız varsa kabul olsun hepinizin.

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare kuzum bence hemen gidip yarın kan vermelisin beklemen kabahat
Pembelimmm panterimmm isminin bana kötü bir etkisi olmadı :)))) inşallah yarında güzel haberi alır sizlerin batlarını beklemeye başlarız.

kızlar size bi sorum olacak şimdi ben normalde 30 31 günde adet olurdum evlendiğimdendir 34 e çıkmıştı geçen ay 37 gün sürdü şimdi ben 34. günümü beklemeliyim hamilelik sonucu için 37.günümü
Yani eğer ben bekleyeceğim dersen 37. Güne kadar bekle. Beklemeyeceksen de 34. Gün de zaten sonuç çıkar çünkü döngün de uzunmuş. Ya da son 3 ayı yazıp döngünü hesaplayam siteler var onlara da bakabilirsin.

Göbüşüm yok hiç daha :) senin tecrübelere güveniyorım:)
guven bana yeminle doktor 16 haftaya kdar erkek dedi gobusume bakiyorum yaygin birde ruyamda kulagima hep kizin olck doktor yaniliyor:) diyorlardi ki dogru cikti erkekte oyle hersey kokuyordu herse igrencti yemk yaoamiyordum kizlarimda sabah kalkar kakmz ogggghhle uyaniyordum tum aparmandakiler duyardi sesimi

Benimde erkenden başladı canım, biraz gezinince o gün daha çok giriyor sancı. Bugün patladim resmen evde kaç gündür yat yat , bi hava alayım diye dışarı çıktım .çok uzak değil evime yakın bi kafe var 2dk filan sürer yani yürüyerek .oraya gittim arkadaşımla çay içtim 1 saat oturduk .sonra markete girdim ama bişey almadım eve geldim . Mutfak topladım. Hemen sancim artti. Çok değil ama arada vuruyor daha sık . Gezinmicen çok , sen daha dikkat et abdest alırken ayağını kaldırma canım , dusakabinde yada leğende yıka ayağını canım
Bi yerde iyi değil diye okumuştum öyle içime dert oluyo ya :/ ben dusakabinde abdest alıyorum canım ayağımı kaldırmayayım diye bide bu akşam göğüslerim çok ağrımayana basladı

İlgin için teşekkür ederim canımcım❤️

Ahh canım adın da mı özgür bilmiyorum ama. Özgürcüm bu beni ikinci kez gaza getirmen. Olumsuz olursa kahveyle kurtulabilir misin bilmem :KK66: senin şu hislerin inşallah kuvvetlidir. Yarın öğreneceğiz.

Eminim benle aynı heycanı yaşayacaksınız. Eğer hamileysem szde benle sevineceksiniz. Değilsem benle üzüleceksiniz. İyi ki varsınız hepiniz. Gönlünüzden geçen her ne muradınız varsa kabul olsun hepinizin.

Pembelimmm panterimmm isminin bana kötü bir etkisi olmadı :)))) inşallah yarında güzel haberi alır sizlerin batlarını beklemeye başlarız.

Yani eğer ben bekleyeceğim dersen 37. Güne kadar bekle. Beklemeyeceksen de 34. Gün de zaten sonuç çıkar çünkü döngün de uzunmuş. Ya da son 3 ayı yazıp döngünü hesaplayam siteler var onlara da bakabilirsin.
amin seymosummmmmmm:)

X