İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

A Annelerin en yorgunu sivilce bende de acayip bi şekilde var, mide bulantılarım kokuya duyarlılık hallerim çok şükür Allaha bitti kilo almadım burnum her zamanki gibi ara ara kasıklarımda batma oluyor bi de bu aralar hafif baş dönmesi var kuzu :) ayy ne ki cinsiyeti yaa :))
Allah iyilik versin kuzum hamile kalma derdi bitince bide cinsiyet derdi başlıyo dimi :KK70:

34 günlüğe göre yarın itibariyle 4 gün canım bu bir belirtimi :)
Ya ben kınamda ağlamamış insanım duygusal değilimdir pek ama nerdeyse 20 gün olacak işte bi çocuk vardı arkadaşımın ağlardı bende onunla ağlama sakası yapardım bakardım gözlerimden yaş geliyo şaka gibiydi bu da benim belirtilerimden bi tanesiydi :)))

Ya ben kınamda ağlamamış insanım duygusal değilimdir pek ama nerdeyse 20 gün olacak işte bi çocuk vardı arkadaşımın ağlardı bende onunla ağlama sakası yapardım bakardım gözlerimden yaş geliyo şaka gibiydi bu da benim belirtilerimden bi tanesiydi :)))
hahhaha şimdi kendimede pay çıkarıyorum ozaman canım banada dua et olurmu

A Annelerin en yorgunu sivilce bende de acayip bi şekilde var, mide bulantılarım kokuya duyarlılık hallerim çok şükür Allaha bitti kilo almadım burnum her zamanki gibi ara ara kasıklarımda batma oluyor bi de bu aralar hafif baş dönmesi var kuzu :) ayy ne ki cinsiyeti yaa :))
can erkekte. dis agrisi cok oluyor birde gobusune bak yaygin mi yada hafif sivrimi ben iki kizimda 16 kilo aldim oglumda 8 kilo birde erken donemlerde kilo aliyor musun .bence kiz olck senin ki kiz guzelligi aliyor anneden

Iyiyim canım kasigima sancı giriyor midem bulanıyor biraz .çok şükür Rabbime, bebek iyi olsun hepsine katlaniyo insan. Perşembe gecesi Kuran okudum hepinize dua ettim :KK200:
Bu sancılar normal demi bana da Giriyo da çünkü bide bu kadar erken böyle olabiliyomu ki :/ bende hatim başladım canım dua ederken buradaki herkesi gönlümden geçirdim Rabbim kabul eder insallah ❤️

bende aglamistim:)

X