İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benim adet agrisi gibi agrim devam ediyor ara ara artiyor göğüs agrisi devam sutyen bile takmak istemiyorum rahatsiz ediyor ozellikle sol gogsum cok tuhaf agrisi cok ve kasinti var ozellikle ucunda.

kuzu ver istersen hem aklinda kalacagina olumsuz olsada. ne adet gelmedigi .icin her daim umit var
Tamam canım o zaman yarın öğlen ben kan vereyim de benim derdimden kurtulun :))

Ver ver catlicaz yoksa , Allah'ın izniyle belki hayırlı haber alman için o arkadaşını vesile kılmıştır Rabbim , bide böyle düşün
Ayy ne güzel konuştun öyle. İnşallah, arkadaş çok kendinden emin, inşallah haklı çıkar

Eki Görüntüle 2210525 teşekkr ederim canım ya daha koyulaşmassa diye tereddütdeyim işte buda yakindan
Canım bence bir tık daha var. Ama yapman senin yararına olud spermler 3 kadar fakan yaşıyor ya. Yumurta çatladığında hazır ol da spermler olur

ohh ne guzel buram buram ovulasyon kokuyo:)
Kızz kahkaha attımm

Benim adet agrisi gibi agrim devam ediyor ara ara artiyor göğüs agrisi devam sutyen bile takmak istemiyorum rahatsiz ediyor ozellikle sol gogsum cok tuhaf agrisi cok ve kasinti var ozellikle ucunda.
Canımcım senden ümitliyim allahın izniyle. Ne güzel belirtiler ve ağrılar bunlar ağrının güzeli olur mu bilmem ama öyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…