İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

BC18D391-3885-4321-B14B-C9F1B2B5A4F5.jpeg Selam hatunlar sanki oldu bu sefer tam adetten 1 hafta sonra bugun :dua:

Eklentiler

• A7F2EB80-8215-48D6-97B4-10488F9981D0.jpg
    A7F2EB80-8215-48D6-97B4-10488F9981D0.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 35
Yazilanlarin hepsini okuyorum. Ben hamile olsam nasil anlayacagim bilmiyorum:) Bu belirtilerin hepsi her ay hatta bekarken de ben de var. Gaz problemi, kasık agrisi,bacak agrisi,bel agrisi,mide bulantisi,ateş basma,üşüme,kaşınti,goguste belirgin yeşil damarlar,goğus buyumesi,sivilcelenme,ruhsal gerginlik... say say bitmez. bunlar ben de her ay oluyor. yani hamile olsam heralde ben de hic belirti olmaz.ancak ordan anlarim:)

Yazilanlarin hepsini okuyorum. Ben hamile olsam nasil anlayacagim bilmiyorum:) Bu belirtilerin hepsi her ay hatta bekarken de ben de var. Gaz problemi, kasık agrisi,bacak agrisi,bel agrisi,mide bulantisi,ateş basma,üşüme,kaşınti,goguste belirgin yeşil damarlar,goğus buyumesi,sivilcelenme,ruhsal gerginlik... say say bitmez. bunlar ben de her ay oluyor. yani hamile olsam heralde ben de hic belirti olmaz.ancak ordan anlarim:)
Doğru diyorsun ama baZı belirtiler bence kesin hamilelik belirtisi mesel agöğüs ucu ağrısı çok duydum bunı, sabahları mide bulantısı bu da biraz geç oluşuyor ama erken yaşayanlar da var. Bu 2 belirti ayırt edici bence.

Doğru diyorsun ama baZı belirtiler bence kesin hamilelik belirtisi mesel agöğüs ucu ağrısı çok duydum bunı, sabahları mide bulantısı bu da biraz geç oluşuyor ama erken yaşayanlar da var. Bu 2 belirti ayırt edici bence.
Bide göğüs ucunda kahverengi yerinde sivilce gibi bezelerin çıkması canım

Yaa kızlar yarın bir arkadaşıma gidecektim hamiş bir arkadaşla. Hamiş arkadaş aradı ki "Benim arabayla gideceğimiz için ben ne dersem o, senin için önce kan vereceğiz, sonra gideceğiz dedi" çok ısrar ediyor. Yok diyorum dinlemiyor. Senin adetin gecikmezdi deyip duruyor. Sizce direk yarın vereyim mi kan?
kuzu ver istersen hem aklinda kalacagina olumsuz olsada. ne adet gelmedigi .icin her daim umit var

Yaa kızlar yarın bir arkadaşıma gidecektim hamiş bir arkadaşla. Hamiş arkadaş aradı ki "Benim arabayla gideceğimiz için ben ne dersem o, senin için önce kan vereceğiz, sonra gideceğiz dedi" çok ısrar ediyor. Yok diyorum dinlemiyor. Senin adetin gecikmezdi deyip duruyor. Sizce direk yarın vereyim mi kan?
Ver ver catlicaz yoksa , Allah'ın izniyle belki hayırlı haber alman için o arkadaşını vesile kılmıştır Rabbim , bide böyle düşün :dua::KK200:

7A425B8D-B166-4D71-A593-FBCD248DC9F5.jpeg
Canım c ile aynı koyulukta değil sanki. Ya da daha koyu değil. Ama için rahat etsin bugünü de değerlendir. Bak bu benimkiydi mesela. Örnek olsun
teşekkr ederim canım ya daha koyulaşmassa diye tereddütdeyim işte buda yakindan o_O

Eklentiler

• 8C0E141E-2DEF-4CED-8333-4E74E9CE7EEC.jpeg
    8C0E141E-2DEF-4CED-8333-4E74E9CE7EEC.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 34
X