İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ahahh ay hakkaten ya iyice delirdik galiba :KK31::halay:
Kız sana demiyorum sadece hepimiz öyleyiz merak etme. Canımcım ne kadar belirti o kadar şans inşallah senin de bu ay ıüzün güler bu kadar belirtiye.

Ben Google playden indirdm canım android
Allah allah kızlar o zaman iphone u olanlar hep webden mi girecek? Neden bizler için de bu uygulamayı yapmamışalr ki?

Kuzum seni etiketledm kk da bunla ilgili konuya orda link atmışlar ama ben giremedim android kullandığım için bir bak
Sağol işgin için canımcım ama açılmıyor ya. Çok komik değil mi, neden bu kadar karmaşık. Giremedim.

Kızlar iphone uygulaması yok mu? Bilen var mı?

Sağol işgin için canımcım ama açılmıyor ya. Çok komik değil mi, neden bu kadar karmaşık. Giremedim.

Kızlar iphone uygulaması yok mu? Bilen var mı?
Rica ederim canımm ama inan androidde kullandığım uygulama tarayıcıdan bi tık kötü. Mesela profil resmi değiştirme işlemi yapılmıyor tarayıcıdan yaptm geçen gün

Rica ederim canımm ama inan androidde kullandığım uygulama tarayıcıdan bi tık kötü. Mesela profil resmi değiştirme işlemi yapılmıyor tarayıcıdan yaptm geçen gün
Alalh allah o da çok ilginç. Biraz daha profesyonel olmaları gerek artık bence. Fotoda yüklenmiyormuş uygulamadan. Burdan devam edeyim diyeceğim de bildirim tarayıcıyı açınca görünüyor o sıkıntı sadece

Alalh allah o da çok ilginç. Biraz daha profesyonel olmaları gerek artık bence. Fotoda yüklenmiyormuş uygulamadan. Burdan devam edeyim diyeceğim de bildirim tarayıcıyı açınca görünüyor o sıkıntı sadece
Ay en kötüsü de uygulamada bile bildirim filan gelmiyor seçeneklerde açık olmasına rağmen. Sürekli girersem görüyorum yeni şeyleri

Eklentiler

• IMG_6223.PNG
    IMG_6223.PNG
    318,2 KB · Görüntüleme: 50
X