İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah Allah dr bana niye öyle dedi o zaman ki
korkma verdiğin saate göre bile değişiyo,mesela diyelim geçen verdiğinde saat 12 de vermiştin,iki gün sonra saat sabah 9 da verdin,işte o zaman iki katı olmuyor,bir de bu kadar küçük farkı önemsemiyor doktorlar,yani dediğim saat farkından o fark kesin kapanır,hiç strese girme şimdiden ufak fark için canım

Yok abla niye yanlış anlayayım dr yanlış mı biliyo acaba ki ben sasırdım suan
bilmiyom kuzum betahgc. haftasina gore bak ins gec dollenmeden kaynaklanan bir degerdir
Abla bilmiyorum ki dr hatta güldü dedi neden acaba progesteron düşük çıktı haftaya gel bakalım dedi oda artış güzel dedi bu gittiğim dr da Bursa’da çok meşhur bi dr hani anlayamadım

Bi sıkıntı görse dr söylerdi zaten
diye düşünüyorum

Az değil ki canım sağlıklı bi gebelik için en az yüzde 60 artması gerekiyo iki günde bir dedi dr
Canim cok sevimdim degerinin srtmasina illa tam iki kat olacak diye bisey yok ben de cok arastirmistim en az birbucuk kat artmali ve en onemlisi duzenli artis olmali suanlik iyi gidiyorsun zaten doktorun da demis artisin normal diye endiselenme

Canim 2 günde en az % 60 artmış olmalı. Youlost16 değeri 2 katına yakın 100 iken 193 olmuş , Allah izin verirse bebek tutundukca daha da çok artacak daha cok yeni o yüzden
Bencede ama bilemedim şimdi neyse hayırlısı olsun da ben bişey istemiyorum Allah’ımdan hayırlısı neyse o olur zaten bana dr en az yüzde 60 dedi benimki de yüzde 93 artmış bu fark bence o kadar aralıgı olan bi fark değil

Canim 2 günde en az % 60 artmış olmalı. Youlost16 değeri 2 katına yakın 100 iken 193 olmuş , Allah izin verirse bebek tutundukca daha da çok artacak daha cok yeni o yüzden
Canım bunu bilmiyordum ben. Youlost16 seni üzdüysem kusura bakma canım hiç şahit olmadığım bir şey. Bir hamile de onayladı. Üzgünüm. Sağlıkla doğsun inş.

Bi sıkıntı görse dr söylerdi zaten

diye düşünüyorum
Tabiki söyler,valla hep dedim yine diyorum,doktorlar için sen düşük mü yapıyorsun,hamile mi kalamıyorsun hiççç önemi yok,bizim birbirimize olduğumuz gibi duygusal olmuyorlar,biz birbirimizin halinden anlayıp,üzmekten korkuyoruz,ama emin ol doktorlar(genellikle)böyle değiller,ben bir ümit gittiğim ve daha önceden de tanışık olduğum doktora,bana olumlu tek bir kelime söylesin diye beklerken,bu bebek düşer ümit bağlama dedi,dedim lekelenmem var dedim,progesteron kullanayım mı dedim,bir bebek düşecekse düşecek,onu engellemeye çalışma boşa,düşük sürecini geciktirme dedi,yani bacım demem o ki,orada sanki bahsedilen benim bebeğim değildi de,herhangi bir eşyamdı

Canim cok sevimdim degerinin srtmasina illa tam iki kat olacak diye bisey yok ben de cok arastirmistim en az birbucuk kat artmali ve en onemlisi duzenli artis olmali suanlik iyi gidiyorsun zaten doktorun da demis artisin normal diye endiselenme
Bana da dr öyle dedi zaten hatta güldü gayet güzel dedi Kayınvalidem sordu gebelik var mı var tabi dedi oda hatta adam bile sevindi desem yeridir güldü falan haftaya bi daha gel dedi acil bişeyin olursa direk gel dedi

Valla dr çok önemli ben kagıdımla yanına girince sonucu gördü bi sevindi adam ben onu hissettim güldü falan tarih hesapladı haftaya bi daha gel dedi kanaman var mı dedi yok dedim yat dedi böyle güzel gidiyo dedi...ben birde dış gebelik geçirdim ondan dolayı korkuyorum tekrarlamasından Rabbim kimseye yaşatmasın çok acı bi durum

Amin canım,İnşAllah güzel güzel çifter çifter artar ve en kısa zamanda keseni de görürsün,sen elinden geleni yap,gerisi Allaha kalmış,onun dediği olacak ve bizde Razı olacağız

Canım bunu bilmiyordum ben. Youlost16 seni üzdüysem kusura bakma canım hiç şahit olmadığım bir şey. Bir hamile de onayladı. Üzgünüm. Sağlıkla doğsun inş.
Yok kuzum ne üzmesi olur mu bilgini paylasıyosun Benimle Allah bin kere razı olsun üzülmedim Allah’a şükür bişey olacaksa her türlü olur zaten ben sadece Rabbime sığınıyorum hayırlısı olur insallah

Bana da dr öyle dedi zaten hatta güldü gayet güzel dedi Kayınvalidem sordu gebelik var mı var tabi dedi oda hatta adam bile sevindi desem yeridir güldü falan haftaya bi daha gel dedi acil bişeyin olursa direk gel dedi
Aynen suan yapman gereken bol bol dinlrnmek lekenlenmen kanaman olursa hemen vakit kaybetmeden doktora git. Ben hic vakit kaybetmedigim icin bebeğim suan kollarımda. Insallah hersey guzel olacak sen hic sıkıntı yapma dikkat etmeye devam et bol bol dinlen. Her zman dedigim gibi bir sey olmuyorsa da daha guzeli olacagindan o yuzden hic sikinti yapma güzelim keyfini cikar. Cok mutluyum senin adina ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…