İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benimde hala bel ağrım var kasık ağrım oluyo doktor normal rahim büyüyo bebek büyüdükçe rahmi tutan yerler geriliyo olur o kadar demişti normal yani canım aklına kötü şeyler getirme
Kuzum benim ki çok yeni ki bide ben belimi geçtim ben sırtım agrıyo boynuma doğru böyle agrı sızı var

en kısa sürede çıkaracam kuzum :))
Oyy kıyamam yok canım sen pembişliğinle güzelsin.

canm cocuklari ututken icim gecmis uyumusum aptal gibiyim ve acayip kasiniyorm esmin. cuma ins nobeti yoktr gidip doktora gidecm dayanamaiyorm artkkk sinirdrn aglayacam
Yaa Allah Allah. O kadar çok demek. Bence de git esma senin gündelik hayatını etkiler bu durum

kizlar benm hic keyfim yok banyoya girecm uyyacam

Amin kuzum. Yarın doktora gidicem canım heralde ister kan testi. Bakalım yarın belli olur.

İnşAllah Rabbim sağlıkla nasip eder,bende 9+4 de düşük yaptım,zor bir durum,varmı başka bebeğiniz

Çok geçmiş olsun canım. Hayır ne yazıkki henüz bir bebeğim yok, yaşım 39 olduğu için artık düşünmüyordumda ama benimkisi erkek bebek ver bana diyince birden düşüncem değişti yine. Bakalım deneyip görecez inşallah hayırlısı

İnşallah sağlıklı olur en başta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…