İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım mümkün olduğunca dinlen ben yaşamadım ama etrafımda çok hamiş var öğreniyorum artık :) rabbim sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin fındığını bol bol dua et :KK200:
Valla canım sadece yatıyorum elimden geldiğince kalkmıyorum yerimden ilaçlarımı düzenli kullanıyorum sadece sırt agrım var böyle sızlıyo umarım bu kötü bişey değildir :KK43:

Valla canım sadece yatıyorum elimden geldiğince kalkmıyorum yerimden ilaçlarımı düzenli kullanıyorum sadece sırt agrım var böyle sızlıyo umarım bu kötü bişey değildir :KK43:
Kötüyü çağırma iyi düşün iyi olsun Rabbime sığın o dualarını çevirmez canım :KK200:

hayırlı geceler kuzular nasılsınız
Hayırlı geeceler canım. Sen hala şu pembeyi isminden çıkarmamışsın :)) pembe, kırmızı tonlarını yaklaşık 9 ay görmek istemiyoruzz:)

Dur sizi deli edeyim ben hala hastalanmaddım kızlaaaa :KK70:
Aynen deli ettin bize :KK66: inşallah hamişsindir de her gece kabus gibi aynı saatlerde "hastalanmadım" yazmandan kurtuluruz :)))

desene herkes gebe:)
Ayy inşallah

Hayırlı geeceler canım. Sen hala şu pembeyi isminden çıkarmamışsın :)) pembe, kırmızı tonlarını yaklaşık 9 ay görmek istemiyoruzz:)

Aynen deli ettin bize :KK66: inşallah hamişsindir de her gece kabus gibi aynı saatlerde "hastalanmadım" yazmandan kurtuluruz :)))

Ayy inşallah
en kısa sürede çıkaracam kuzum :))

Ayy inşallah
canm cocuklari ututken icim gecmis uyumusum aptal gibiyim ve acayip kasiniyorm esmin. cuma ins nobeti yoktr gidip doktora gidecm dayanamaiyorm artkkk sinirdrn aglayacam

Ya bi yerde iyi değil diye okumuştum ondan canım ya insan düşünmeden edemiyo doğal olarak:/ hersey Rabbimden bakalım yarın ne sonuç doğacak :21:
Benimde hala bel ağrım var kasık ağrım oluyo doktor normal rahim büyüyo bebek büyüdükçe rahmi tutan yerler geriliyo olur o kadar demişti normal yani canım aklına kötü şeyler getirme

X