İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım mümkün olduğunca dinlen ben yaşamadım ama etrafımda çok hamiş var öğreniyorum artık :) rabbim sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin fındığını bol bol dua et
Valla canım sadece yatıyorum elimden geldiğince kalkmıyorum yerimden ilaçlarımı düzenli kullanıyorum sadece sırt agrım var böyle sızlıyo umarım bu kötü bişey değildir

Valla canım sadece yatıyorum elimden geldiğince kalkmıyorum yerimden ilaçlarımı düzenli kullanıyorum sadece sırt agrım var böyle sızlıyo umarım bu kötü bişey değildir
Kötüyü çağırma iyi düşün iyi olsun Rabbime sığın o dualarını çevirmez canım

normal tabi kuzum hiç kötü düşünme bütün hamileliklerde var sırt ağrısı uzan sadece
Ya bi yerde iyi değil diye okumuştum ondan canım ya insan düşünmeden edemiyo doğal olarak:/ hersey Rabbimden bakalım yarın ne sonuç doğacak

hayırlı geceler kuzular nasılsınız
Hayırlı geeceler canım. Sen hala şu pembeyi isminden çıkarmamışsın :)) pembe, kırmızı tonlarını yaklaşık 9 ay görmek istemiyoruzz:)

Dur sizi deli edeyim ben hala hastalanmaddım kızlaaaa
Aynen deli ettin bize inşallah hamişsindir de her gece kabus gibi aynı saatlerde "hastalanmadım" yazmandan kurtuluruz :)))

desene herkes gebe:)
Ayy inşallah

en kısa sürede çıkaracam kuzum :))

canm cocuklari ututken icim gecmis uyumusum aptal gibiyim ve acayip kasiniyorm esmin. cuma ins nobeti yoktr gidip doktora gidecm dayanamaiyorm artkkk sinirdrn aglayacam

Ya bi yerde iyi değil diye okumuştum ondan canım ya insan düşünmeden edemiyo doğal olarak:/ hersey Rabbimden bakalım yarın ne sonuç doğacak
Benimde hala bel ağrım var kasık ağrım oluyo doktor normal rahim büyüyo bebek büyüdükçe rahmi tutan yerler geriliyo olur o kadar demişti normal yani canım aklına kötü şeyler getirme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…