İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende de terleme bilhassa geceleri ayaklar kollar dışarda ve açık yatıyorum. Ve normalde çok üşüyen biriyim. Sarıp sarmalanır öyle yatarım. Kendimde en çok dikkatimi çeken şey bu oldu.
Bendede ilk 2 hafta öyle oldu canım hatta adet olmam gereken hafta , bi uyaniyorum terden pijama islanmis heryeri. 2 takım daha ince pijama aldım sıcak basmasindan. Bende öyle ayaklarım kollarim dışarda uyuyamam hiç. Ayy inşallah bebistendir canım :anneadayı::KK200:

Bendede ilk 2 hafta öyle oldu canım hatta adet olmam gereken hafta , bi uyaniyorum terden pijama islanmis heryeri. 2 takım daha ince pijama aldım sıcak basmasindan. Bende öyle ayaklarım kollarim dışarda uyuyamam hiç. Ayy inşallah bebistendir canım :anneadayı::KK200:
Ayy canıö gerçekten mi kız. Normalde öyle yatamazsın yani. Ayy bu kadarcık şeye bile sevindim. Şu an bile eşimin ayağında çorap var ben de yok. Hayrolsun, inşallah ben yine bi yerlerimden bişeyler uydurmuyorumdur. :)

Ya benimde sırtım agrıyo ya tuhaf bi şekilde kemiklerim agrıyo :KK43:
Canım mümkün olduğunca dinlen ben yaşamadım ama etrafımda çok hamiş var öğreniyorum artık :) rabbim sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin fındığını bol bol dua et :KK200:

X