İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah kolaylık versin canım. Ben de İstanbuldayım. Bana şimdi çalışmak ağır gelebilir mesela alıştım evde olmaya çünkü.
Insan her seye alisiyor, eskiden çalıştığın için calissan çabuk alisirsin ama bosverrr, gelsin bebisler saglikla onlara bakalım

Insan her seye alisiyor, eskiden çalıştığın için calissan çabuk alisirsin ama bosverrr, gelsin bebisler saglikla onlara bakalım
Aminn ya bencede artık evimizin kadını çocuklarımızın anası olalım.

Eeee Kutsalsekerpare bugun de gelmedi kirmizilar dimi??? Bak sen de guzel gidiyorusn
Valla kasık bel geceden beri başladı ağrım. Bir göğüs ağrısı yok işte. Her defasında bu sefer oldum bu sefer oldum diye gidiyorum ama bir şey yok. Yarın gecikmenin ilk günü olacak bakalım. İnşallah gelmezler pembeler kırmızılar

Insallah insallah ama gebelerin yuzde 90 i der "surekli adet ha oldum ha olacagim hissi vardı gebeliğimi ogrenmeden once" diye ben cok duydum. Insallah gelmeyecekler pembeler kirmizilar

Insallah insallah ama gebelerin yuzde 90 i der "surekli adet ha oldum ha olacagim hissi vardı gebeliğimi ogrenmeden once" diye ben cok duydum. Insallah gelmeyecekler pembeler kirmizilar
Ama ben heveslenmek istemiyorum ya korkuyorum. 8 ayda sadece 1 kere 29 güne çıkmış adetim. Bugün 28. Gün belki yine 1 gün gecikir bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…