İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benimde bata son 4 yüzüm sivilcelendi hasta olucam galiba :bicak:
Kız hamişlerde de çıkıyor benim en yakım arkadaşım hamiş. Yüzü hiç olmadığı kadar sivilcelendi. Ben çok şaşırmıştım

Şükür benimde dünkü gibi agirmiyo insallah agırmaz bi daha canım seninde geçer insallah :)❤️
Ohh ne güzel Allah daha iyi etsin canım ❤️

Merhaba canim. Evet geç yumurtluyorum ben. Bat a da 12 gun var. Insallah bu sefer tutar. Tesekkur ederim. senin ne zamandi?
Canım ben de adetten 1 hafta önce yumurtluyorum

Kız hamişlerde de çıkıyor benim en yakım arkadaşım hamiş. Yüzü hiç olmadığı kadar sivilcelendi. Ben çok şaşırmıştım

Ohh ne güzel Allah daha iyi etsin canım ❤️

Canım ben de adetten 1 hafta önce yumurtluyorum
Bilmiyorum valla yavrum inşallah hamişizdir :)

Peri Tozuu Peri Tozuu hangi ilçenin sağlık ocağı.? Sen istanbuldaydin dimi. Ilce sağlık ocağında alınan kan genelde o ilin halk sağlığı labaratuarina gönderilir. Il büyükse genelde 2 tane halk sağlığı labr. Olur ve belli İlçeler birine, kalan İlçeler diğerine bağlı olur. Bide öyle Arat internetten. Sağlık ocağindan sana nerden bakabilecegini soyledilermi ?
Aynen halklabimden bakın dediler.

Emin ol güzellikler bizi bekliyor,bende de o korku var,Rabbim hayırlısıyla nasip etsin ama o 9 ay nasıl geçer korkuyla bilemiyorum ama olacaksa da önüne geçemeyeceğimizi biliyoruz,her şey Allahtan,şimdi sen testini yenile birkaç güne durumu gör,diğer ay için yeeppyeni bir sayfayı besmele çek ve aç,dediğim gibi Kimyasaldan sonra çok kolay hamile kalınıyor diye çok duydum canım
Amin kuzum inşallah ikimiz ve tüm isteyen arkadaşlar için güzel günler yakındır. Senden de güzel haberle bekliyorum. Mutlaka haber ver bana :)

Allahsağlık versin de çalışmaktan insana zarae gelmez çok haklısın. Bir de sen evde oturmayı yadırgarsım. Belli bir tempoya alışmışsın ya. Ama bu temponu bebiş bozar inşallah da "Yeter anne çalıştığın" deyip çıkagelir :KK66:)) ne iş yapıyorsun?
InsAllah kuzummm, gelsinde saglikla hayirlisiyla, evet insan evde olmayi istiyor ama çoğunlukla yillik izinlerimde falan bi yandan üzülüyorum bitti izin diye, bir yandan da coktaann sıkılmış oluyorum, gudeyim işime diyorum ,
mali müşavirim canim ben,sen hangi sehirdesin

Amin kuzum inşallah ikimiz ve tüm isteyen arkadaşlar için güzel günler yakındır. Senden de güzel haberle bekliyorum. Mutlaka haber ver bana :)
Ay kuzum benim daha cok var yaaa, keske içimi gorebilsem :))) 10 aralık bat,koskocaaa 12 gun var, catlarim sanırım, cok erken belirti ariyorum, gecen sefer kasintim oldu, bi yerin kaşınsa anammm diyorum heyecandan, idrarim koyuydu simdi bembeyaz sanki su,ama takmamaya calisiyorum bi yandan da, Rabbim hepimize sana bana ve burda ismini tek tek saymadigim butun bacilarima, kim evlat istiyorsa ona, saglikla hayirlisiyla nasip etsin, hemen haber verecegim, sen kan verecekmisin bir daha

InsAllah kuzummm, gelsinde saglikla hayirlisiyla, evet insan evde olmayi istiyor ama çoğunlukla yillik izinlerimde falan bi yandan üzülüyorum bitti izin diye, bir yandan da coktaann sıkılmış oluyorum, gudeyim işime diyorum ,
mali müşavirim canim ben,sen hangi sehirdesin
Allah kolaylık versin canım. Ben de İstanbuldayım. Bana şimdi çalışmak ağır gelebilir mesela alıştım evde olmaya çünkü.

X