İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yani şimdi düşünüyorum mesela adet günüme az kaldı diye mi böyle oluyor diye.e ama kaç yıldır adet oluyorum hiç böyle birşey yasamdm ay neyse gene de bunu bile belirti diye saymıcam ben üzülüyorm snra

Geçmiş olsun cnm gebelik var mı sende şu an niye ki ağrın
Yok canım ay belki de vardır inşallah. 3 gün kaldı adetime yarından sonra. Yumurtlama dönemimde ilişkmz oldu eşimle. Ben bilmiyorum yani canım şu an için niye ağrıdığını ama daha önce hiç hissetmediğim şekilde ağrılar

Göğüslerimin uçlarına ve yanlarına da iğne batıyormuş gibi kısa süreli ağrılar oluyor. Ama dolgunluk şişlik yok

Bendede gaz var ya :) karnım patlıcak sanki şişti kocaman :) sanki 6 aylık hamileyim :) canlarım siz neler yapıyorsunuz :)

Hayır olsun o zmn canım :) inş hamileliktendr

Göğüslerimin uçlarına ve yanlarına da iğne batıyormuş gibi kısa süreli ağrılar oluyor. Ama dolgunluk şişlik yok
Benim göğüslerim çok büyük olduğu için normalde de ağır oldukları için ağrılar oluyor o yüzden onu pek anlamıyorum kendimde canım ama uçlarında dokununca acı oluyo

Benim göğüslerim çok büyük olduğu için normalde de ağır oldukları için ağrılar oluyor o yüzden onu pek anlamıyorum kendimde canım ama uçlarında dokununca acı oluyo
Bak uçlarında olan ağrı büyük belirti ama benimki gibi değilde. Seninki gibi dokununca ağrımasınfalan heralde

Kızlarr ateşi nereden oluyorsunuz bu arada takip yapanlar ya koltuklarında mi rutin bnm bugün adetin 10 günü gecmi kaldım takip icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…