İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hayırdır canım gebeliğin de bi sıkıntı mı var
Yok canım ya önceki gebelikten. Bana sordular nasıl atlattın diye kürtaj oldum diyorum tutturdular dış gebelik değil diye. Yav ben bilmiyormuyum sanki o zaman burayada yazdım tutturmuşlar ya iğne ya ameliyat ama ben kürtaj oldum .

kizlar bos yere tartismayin .sonra benm gibi bam yersiniz. ikinizde kendinizce haklisiniz canlar
Abla bam yicek bisi yok gooogle yaZdiginda gorebiliyoaun dis gebelik tupunde olusmussa ya laporoskopi yasa kemoterapi ignesi hadi benc10 doktor gezdim hic hiri demedi diger arkadasadami demediler yani google yazip kurtajla dis genelik sonlanan kisi bulamadm bakiyorum ogrenmemek ayip sonucta bilememk degil ama yasadim ameliyat da oldum ignede buny uydurmuylrum arkadasa durumunda farklilik vardr diyorum

Yok canım ya önceki gebelikten. Bana sordular nasıl atlattın diye kürtaj oldum diyorum tutturdular dış gebelik değil diye. Yav ben bilmiyormuyum sanki o zaman burayada yazdım tutturmuşlar ya iğne ya ameliyat ama ben kürtaj oldum .
Ha anladim tmm cnm çok sevindim Bi sorun olmamasına :KK66: nasılsın nasıl gidiyor hamislik bebis nasl

Kimse size salak demiyor durumunz farklidir diyorum bende yasadim gordum ve bu is icin hatri sayilir doktor gezip hatri sayilir paralar odedim en iyi doktorlara halada ugrasiyorum ve unutmuyorm ben acik ameliyatla birde sonuc alabildim
Doktorun numarasını vereyimde hesap sorun nasıl kürtaj yaparsınız diye.
Oldum diyorum patoloji sonucum var diyorum. Yapılan tüm işlemlerin dosyası var. Kullanılan cihaz detayına kadar ama anlatamıyorum galiba. Kürtaj adı altında oldu. Ben mi anlatamıyorum siz mi anlamıyorsunuz acaba

Canim bunuda eklemek istedim sen igne vurulunca dusuk baslamis buyuk ihtimal degerlerine gore ve kurtajla temizleme islemi yapilmistir her dusukten sonra parca kalirsa yapiliyor bu ama eger dis genelik gecirip igneye cevap vermezsen ameliyattan baska
Caren yok yani seni kurtaran igne olmus kurtaj temizlik amacli

Eklentiler

• FB768B0E-4ED0-45BD-9A86-AFBAB6A885D5.png
    FB768B0E-4ED0-45BD-9A86-AFBAB6A885D5.png
    420,7 KB · Görüntüleme: 27
Çok sevindim aman masAllah masAllah Rabbim saglikla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip etsin...
Yok cnm şu anlık değerlendirmeye başladık yeni yum henüz geçmedi yani hayırlısı diyorum ben gene niyetimi alıyorum gerisi Allah in takdiri
Çok şükür iyi gidiyor iyiyiz artık zor zamanları atlattık bir sorun çıkmazsa.sende ne var ne yok nasıl gidiyor var mı bir gelişme

Doktorun numarasını vereyimde hesap sorun nasıl kürtaj yaparsınız diye.
Oldum diyorum patoloji sonucum var diyorum. Yapılan tüm işlemlerin dosyası var. Kullanılan cihaz detayına kadar ama anlatamıyorum galiba. Kürtaj adı altında oldu. Ben mi anlatamıyorum siz mi anlamıyorsunuz acaba
Olmadinz demiyorum asil tedavi kurtaj degil diyorum sizi resimde yaziyida gonderdim siz zaten ilk igneyi vurulup dusuk yaptirildinz buyuk ohtimal O yizden kurtaj oldunuz

Çok sevindim aman masAllah masAllah Rabbim saglikla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip etsin...
Yok cnm şu anlık değerlendirmeye başladık yeni yum henüz geçmedi yani hayırlısı diyorum ben gene niyetimi alıyorum gerisi Allah in takdiri
Hakkınızda hayırlısı olsun inşaallah. Dualarım sizinle

Canim bunuda eklemek istedim sen igne vurulunca dusuk baslamis buyuk ihtimal degerlerine gore ve kurtajla temizleme islemi yapilmistir her dusukten sonra parca kalirsa yapiliyor bu ama eger dis genelik gecirip igneye cevap vermezsen ameliyattan baska
Caren yok yani seni kurtaran igne olmus kurtaj temizlik amacli
İğne kürtaj sırasında vuruldu doktor sonra söyledi. Screenshot_20181128-003348_Chrome.jpg Screenshot_20181128-003352_Chrome.jpg . Screenshot_20181128-003401_Chrome.jpg Screenshot_20181128-003352_Chrome.jpg

Olmadinz demiyorum asil tedavi kurtaj degil diyorum sizi resimde yaziyida gonderdim siz zaten ilk igneyi vurulup dusuk yaptirildinz buyuk ohtimal O yizden kurtaj oldunuz
Vay arkadaş bir şey demiyorum bir insan ancak bu kadar zorlanır . Bende atrım bakın isterseniz onlarda mı yalan söylüyor

X