İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kim kimi anlamıyor acaba. Diyorum ki iğne vuruluyor 3 gün arayla ve düşük yapılıyor. Burda da vardı öyle biri. O iğne bana kalçadan yapıldı. İstersen ben konuşturayım doktorla. Kaç defa dedim yine diyorum senin kesen oluşmuş hatta belki bebek bile oluşmuştur. Benim kese bile yoktu. Alınan bütün kanlar parçalar patolojiye gitti . Ben ameliyatıda izledim. Bildiğim bana kalacaksa sormasaydın keşke ve ısrarla devam etmeseydin. Gönlün kırık kalmasın diyorsun da böyle iki lafla kırılacak olsa ohoooo?!
Ya o kadar inat ediyosun hem igne hem acik ameliyat oldum istersen gooogle amcaya yaz dis gebelik kurtajla sonlaniyormu diye herseyi hepimizden cok biliyor bu kadar inat etme belki baska bisi de vardi sende

bogazimin ici bile kasiniyr dilim yara yirmilik dislerim sizliyor bogazim agriyor artk tukurumu yutmak istemiyormmm
Canim limon kesip vücuduna sürmeyi denedinmi ? Arkadaşım son zamanları böyle senin gibi olmuş limon geçirdi demişti. Birde hamileyken karaciğer Yağlanması oluyormuş ondan da olurmuş ama bu kadar erken olurmu bilmem

Ya o kadar inat ediyosun hem igne hem acik ameliyat oldum istersen gooogle amcaya yaz dis gebelik kurtajla sonlaniyormu diye herseyi hepimizden cok biliyor bu kadar inat etme belki baska bisi de vardi sende
Yazdım yaşadım gördüm. Size mi inanayım kulaklarıma gözlerimemi. Salak değilim ayrıca yalancıda değilim. Birde sizinle tartışmayalım

Canim limon kesip vücuduna sürmeyi denedinmi ? Arkadaşım son zamanları böyle senin gibi olmuş limon geçirdi demişti. Birde hamileyken karaciğer Yağlanması oluyormuş ondan da olurmuş ama bu kadar erken olurmu bilmem
kuzum. uc gebeligimde erjen donemlerde cok kasinmistim. birinde burnum cok. kasinmisti birinde gogsum birinde sadece. karnm ve dizlerim

Bu tedavi teshisiyle ilgili bisi senin tupune girip rahimden olusan bebegi nasil alicaklar benim kesesiyle bir alindi bebek acik ameliyatla senin durumunda baska bisi olanilir ama degerler 3000 i gecip kese olusumu basladikdan sonra bunun baska bi tedavisi yok
Tamam ya sizde o arkadaşta çok biliyor bende doktorda salağız. Bana kürtaj deyipte ameliyat edecek hali yokya.

Valla aynısı bende oldu canım. Hep adet ağrısı gibi hem de bıçak saplanır gibi bir ağrı. Yalnız senin bekleme zamanında benim yum zamanı oluyor. Senin yum zamanında benim bekleme dönemim oluyor. ❤️ :KK66:

Rica ederim ne demek. Kontrol çok iyi olur. Yaşınız da hiç bir şey yok. Şimdi böyle bir akım başladı dünyada. 40lı bebek diye. İnsanlar özellikle 40 ını bekleyip yapıyorlar çocuğu. Modaya uyuyorsunuz işte :)
Senin bekleme zamanın demi şimdi kaç var bata

Yazdım yaşadım gördüm. Size mi inanayım kulaklarıma gözlerimemi. Salak değilim ayrıca yalancıda değilim. Birde sizinle tartışmayalım
Kimse size salak demiyor durumunz farklidir diyorum bende yasadim gordum ve bu is icin hatri sayilir doktor gezip hatri sayilir paralar odedim en iyi doktorlara halada ugrasiyorum ve unutmuyorm ben acik ameliyatla birde sonuc alabildim

X