İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar çok sıkıştım. Artık tuvalete gitme zamanım geldi. Bunu size niye söylüyorum. Adet zamanım kırmızı görürüö diye sıkıştırıp sıkıltırığ gidiyorum. Beni görseniz sanki ölüme gidiyorum :)))

Kızlar çok sıkıştım. Artık tuvalete gitme zamanım geldi. Bunu size niye söylüyorum. Adet zamanım kırmızı görürüö diye sıkıştırıp sıkıltırığ gidiyorum. Beni görseniz sanki ölüme gidiyorum :)))
Ayyy canim benim ya ne tatlısın :)) var mi adet gelecekmis gibi agri

Direk testleri kaldırcam. Ve eşime bir süpriz yapcam bugun ki şokla heycanla arayıp pat diye hamile oldugumu söyledim. Yarın kan verince eger gerçekten hamileysem ona diycem testler beni yanıltmıs hamile değilmişim. Daha snra süpriz.yapcam :KK70:
canim okuyunca cok sevindim. tebrik ederim. saglikla kucagina alirsin insallah.:)

İnşallah canım, ben aslında son 2 yıldır annelik duygusundan uzaklaşmıştım, hatta istemiyorum artık diyordum ama bir anda ruhumu okşadı aklıma soktu..
evet baya koyu, bulanık asitli aynı erkek idrarı gibi
Vazgeçmek yok. Sabır dua şükür.
Ben 3.5 yıl uğraştım bir aşılama iki klomen hikayem ve en az 20 kadın doğum doktoru teşhisim var. Bu arada pkoluyum adet düzensizliği kilo tüylenme insülin direnci ne ararsan var. İki doktora göre tüp bebekle bile hamile kalamazdım o derece.
Ama Allah ol diyor ve oluyor. 30 lu bir ilaçla 3 defa yumurtlamam oldu biri tutmadı birimdış gebelik oldu biridr şimdi benimle çok şükür.
İnsülin direncinden dolayı ekmek yasak tstlı hamur işi meyvenin fazlası bile yasak.
Allah yaşatmayacağı bir şeyin hayalini kurdurmazmış . Umudu kesmek yok lafım hepinize.

Ayyy canim benim ya ne tatlısın :)) var mi adet gelecekmis gibi agri
Var sancım var. Ama gelmemesini umuyorum :KK66:

Canlar görümcem beni rüyasında hamile görmüş Kayınvalidem haber veriyomus haberi görümceme bi kızım olacağını söylemiş ne anlama geldiğini bilen var mı :)
Hamişliğine çılar inşallah canım.

Aldım canım. Gidicem. Sağolasın
Hadi bakalım haberdar et. Hayrolsun inşallah ❤️

Var sancım var. Ama gelmemesini umuyorum :KK66:

Hamişliğine çılar inşallah canım.

Hadi bakalım haberdar et. Hayrolsun inşallah ❤️

Canim benim ayirt etmek zor cunku hamilelikte de adet agrisi gibi agri olur yerlesirken olabiliyor. Yani adet olacakmis gibi bir agrin varsa bu da gebelik belirtisi

3 ay boyunca her ader döneminde sancısını çektim lekelenme yaşadım bir nevi üstüne gördüm. Korkma :)

Ben 3.5 yıl uğraştım bir aşılama iki klomen hikayem ve en az 20 kadın doğum doktoru teşhisim var. Bu arada pkoluyum adet düzensizliği kilo tüylenme insülin direnci ne ararsan var. İki doktora göre tüp bebekle bile hamile kalamazdım o derece.
Ama Allah ol diyor ve oluyor. 30 lu bir ilaçla 3 defa yumurtlamam oldu biri tutmadı birimdış gebelik oldu biridr şimdi benimle çok şükür.
İnsülin direncinden dolayı ekmek yasak tstlı hamur işi meyvenin fazlası bile yasak.
Allah yaşatmayacağı bir şeyin hayalini kurdurmazmış . Umudu kesmek yok lafım hepinize.
Ya ben de pcoluyum ama insülin falan hiç bahsetmediler bugüne kadar? Nasıl baktılar ona? Testin adı ne?

Takdir ediyorum Azmini ve inancını. İnşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin Rabbim

Canim benim ayirt etmek zor cunku hamilelikte de adet agrisi gibi agri olur yerlesirken olabiliyor. Yani adet olacakmis gibi bir agrin varsa bu da gebelik belirtisi
Ne bileyim her ayki gibi umarım ben yanılırım ne diyeyim :KK43: nasıl bir bekleyişmii bu ya....

3 ay boyunca her ader döneminde sancısını çektim lekelenme yaşadım bir nevi üstüne gördüm. Korkma :)
Lekelenmeyle kalacaksa başım gözüm üstüne tabi :))

Yerleşmeyi anlatır mısın rica etsem :)
Hamile olduğumu 5 eylül çarşamba günü öğrendim ağrı kasığımdaydı. 2 günde bir kan veriyordum. Cumartesi kan versim ve görümceme gittim hala kasıktaydı ağrım. Sonra az bi sancı geldi lavaboya gitrim çok az leke geldi peçeteye tabi korktum ne oluyor diye. Bir on dk sonra yine gitrim yine çok az geldi ama böyle kahverengi afedersiniz sümüksü değişik bir şey. Adetin son günü okur ya akıntıyla karışık. Sonra kasıktan bir şey prtaya doğru gitti :) abartı gelebilir ama böyle oldu ve o zaman gerisi gelmedi lekenin. Normal adetin son günü iki üç damla geldi. Sonraki ay aynı günlerde yine geldi. Ama önce olan yerleşmeydi. Doktora da sordum hatta.

Ya ben de pcoluyum ama insülin falan hiç bahsetmediler bugüne kadar? Nasıl baktılar ona? Testin adı ne?
Kan verdiğinde glukoza bakılıyor ya insülinede bakın dedin mi bakılıyor. Ben o yüzden kilo aldım ve zar zor verism bir yılda hamilelikle beraber 20 kilo versim

Ne bileyim her ayki gibi umarım ben yanılırım ne diyeyim :KK43: nasıl bir bekleyişmii bu ya....

Lekelenmeyle kalacaksa başım gözüm üstüne tabi :))

Canim benim ilk gebeligimden sana ornek vereyim. Benim gec dollenme olmustu ben adete bir hafta kala basladim test yapmaya hep teste golge gorurdum belirtirlerim de vardi kimse inanmazdi esim bile. Goguslerimin buyumesi, gogus ucu agrisi ve koyulasmasi, goguste dolgunluk, sureklo sanki adet heran gelecekmis gibi bir his ve benim bulantim cok cok erken basladi vucudum betahcg karsi cok hassas annemde oyleymis

X