İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ne bileyim her ayki gibi umarım ben yanılırım ne diyeyim :KK43: nasıl bir bekleyişmii bu ya....

Lekelenmeyle kalacaksa başım gözüm üstüne tabi :))
Üstüne görme öyle okuyor şakır şakır kanama olmuyor zaten. Ve yiyecek ekmeği varsa isterse paçalarından aşşağı kanlar aksın yine bir şeycik olmuyor

Prolaktine baktırın bakılmadıysa böbrek üstü bezleri de çok önemli. Birde doktor takibindeyseniz folikasiti sorun. Değilsenizde alıp kullanabilirsiniz 3 ay öncesinde kullanılması gerekiyor. Onun eksikliğinden bile bazı sorunlar olabiliyor.

Ben yaşadığım için araştırdık. Hatta adet günü sadece bhcgye bakıkdı. 34 tü. Ertesi gün akşam bhcgye ve progesteron a bakıldı. Bhcg 96 olmuştu ama sevinemedim bile progesteron u bekledik. Hatta doktor görsün mü progesteron ne kadar güzel çıkmış. 4 haftalıkken 10 ve üzeri olması gerekiyor. Ve plasenta oluşuncaya kadarda takviye gerekiyor bazılarında.
Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor bu doktorlarin, benimde beta 3000 lerde yani 6 haftaya yakinken 10 cikti progesteron, gittigim doktor güzel dedi, herhangi bir taiviye vermedi, gittigim diger doktor cok düşük dedi, adam gibi sana neyin ne oldugunu anlatacak doktor bulmak zor, artik kendimiz doktor olduk arastirarak birbirimize sorarak

Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor bu doktorlarin, benimde beta 3000 lerde yani 6 haftaya yakinken 10 cikti progesteron, gittigim doktor güzel dedi, herhangi bir taiviye vermedi, gittigim diger doktor cok düşük dedi, adam gibi sana neyin ne oldugunu anlatacak doktor bulmak zor, artik kendimiz doktor olduk arastirarak birbirimize sorarak
Tutmaz ki baksana bizim bütün parmaklarımız bile birbirine benzemiyorken. Farklı yerlerde okumuşlar hepsi. Bana devletteki doktorlar yaramadı. Özel deki doktoruma gideli bir yıl olmadan 3 defa hamile kaldım. Plasenta oluşuncaya kadar takviye gerekiyor ama kimide vermiyor. Bemde anlamadım ve çok araştırdım hamile kalmayı beklediğim sürede çok şey öğrendim. Etrafımdaki hamilelere sordum. Doktorlara sordum

Yapılan şeyin ne olduğunu biliyorum. Ben hastanede kalmadım aynı gün çıktım. Daha öncede biri benimle böyle iddalaştı. Kürtaj oldum ve tüpümdeydi.değerlerim düştü sonra tekrar yükseldi. Doktorumda prof.
Öyle bir şey olmasa derdi ameliyat veya sadece iğne kullan. Ben konu açtım orda patoloji sonucumuda paylaştım.
Tüpün alındı mı?
İkinci adetten sonra hsg çekileceğimde de korktum ya bir zarar geldiyse diye. Çok şükür bir sorun çıkmamıştı. İki tüpte açık ve iyi durumdaydı.
Hsg çektirmeden keşke hamile kalmasaydın sende. Bana doktor illa çekelim dedi. Genetik testler var onlarıda yaptırdık. Bende pıhtılaşma çıktı iğne kullanıyorum.
Hangi degerinde sorun çıktı, pihtilasmayla ilgili

bogazimin ici bile kasiniyr dilim yara yirmilik dislerim sizliyor bogazim agriyor artk tukurumu yutmak istemiyormmm
Abla ağzındaki yaralar için sirke öneririm ki benim normalde boğazlarım şişmez iltihap yapardı sonra kanlı tükürüğe dönerdi . 3 gün 1 çorba kaşığı sirke içerim iyileşir hemen

Ben senin konuşma tarzını bilemem seni tanımıyorum bunu düşünmen gerek ünlem konulan olay sakinlik taşımaz ben cahil değilim şükürler olsun kalp kıracak bi insan da değilim
Canim cok uzun zamandr girp yazmiyorum ama okuyorum bunlari okuyunca senin haksizliga ugradigi dusunuyorum bende dis gebelikten acik ameliyat oldum degerim 7000 lerdeydi kemoterapiyle olmaz dediler dis gebelik zaten adi uzerinde rahim disinda tuplerde olan bisi ben 10 doktora gitim baska yontem soylemediler kurtaj icin ayni senin desiklerini dediler bence arkadasin dis gebelik yada sagliksiz olusumla ilgili bi karisiklik var kurtaj rahim icine yapilir ben kurtajda ikinci hamileigmde oldum cunku

Canim cok uzun zamandr girp yazmiyorum ama okuyorum bunlari okuyunca senin haksizliga ugradigi dusunuyorum bende dis gebelikten acik ameliyat oldum degerim 7000 lerdeydi kemoterapiyle olmaz dediler dis gebelik zaten adi uzerinde rahim disinda tuplerde olan bisi ben 10 doktora gitim baska yontem soylemediler kurtaj icin ayni senin desiklerini dediler bence arkadasin dis gebelik yada sagliksiz olusumla ilgili bi karisiklik var kurtaj rahim icine yapilir ben kurtajda ikinci hamileigmde oldum cunku
20181127_223112.jpg
okuyun bence

X