İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar şu aralar yeni yum dönemine gidiyorum snrm ama demin Kaşık ve vajinal bölgede böyle bıçak saplanir gibi kasılmalar oldu yum döneminde olur mu ki böyle

Ayy lütfen yazz. Demek erkek istiyordun. Ne güzel. Peki isim düşündünüz mü? İsim koymak da başlı başına zor. Öyle deme zamanı gelince öyle bir istersin ki 2. Yi :))
Önce hayırlı sağlık olsun diye dua ettim ve eğer ki iknci bir çocuğum olmayacaksa erkek olsun diyordum. İsimde düşündük bebeğim o kadar kanamaya riske strese rağmen beni bırakmadı diye anlamı güçlü olan isimlere baktık ve eğerki rüya falan görmezsem fatih olacak inşaallah.

İlk zaten kasık ağrısı başladı bu arada ilaçla hamile kaldım ve yumurtlama günümü biliyorum. Sol kasıkta kasılma vardı. Göğüs uçlarım sızlıyordu iç çamaşırı değse canım yanıyordu. Su gibi akınrım vardı sonra sarıya beyaza döndü. Eğilir kalkarken bir şey batıyor gibiydi.
Yatakta uzanınca sol bacağımı uzatamıyordum. Ve rüyamda da gördüm. Bat gün verdiğim kan sonucu 34 tü hemşire negatif dedi inanmadım kaç dedim 34 dedi. O derece hissettim. Ki zaten insan hissediyor bir şekilde.
Peki göğüs uçların ne zaman ağrımaya başladı hatırlıyor musun? Ben niye hissedemiyorum yaa :KK43:(
Peki isim düşündünüz mü bebişe.

Bak onu ben de denemk istiyorum bu ay olmazsa ikimizinde deneriz senle karşılaştırırız hatta. Tabii gerek kalmayacağını ümit ediyorum.
Insallah gerek kalmaz canim ama dedigin gibi ikimizde hamis olmazsak diger ay beraber deneriz. Amaaaaaa bence ikimiz de hamileyiz az once gogsumu inceledim de benim gogsum bir farklilasti ucu falan koyulasti bu benim ilk belirtilerimden

Kızlar şu aralar yeni yum dönemine gidiyorum snrm ama demin Kaşık ve vajinal bölgede böyle bıçak saplanir gibi kasılmalar oldu yum döneminde olur mu ki böyle
Canım ben de olmuştu bu ay çok net hissettim.

Önce hayırlı sağlık olsun diye dua ettim ve eğer ki iknci bir çocuğum olmayacaksa erkek olsun diyordum. İsimde düşündük bebeğim o kadar kanamaya riske strese rağmen beni bırakmadı diye anlamı güçlü olan isimlere baktık ve eğerki rüya falan görmezsem fatih olacak inşaallah.
Amin sağlıklı olsun inşallah. İsmi de çok güzel maşallah. Çok güzel bir tercih olmuş. Fatih adındaki öğrencileriminanılmaz zeki olmuştı hep.

Peki göğüs uçların ne zaman ağrımaya başladı hatırlıyor musun? Ben niye hissedemiyorum yaa :KK43:(
Peki isim düşündünüz mü bebişe.
Yumurtlamadan iki gün sonra. :))
Vücudumu çok iyi tanıyorum ben. Belirti yaşamayanda oluyor. Yeşil damarlar çıkıyor. Mesela edetten önce top gibi olup sert oluyorlar hamile olunca sarkık içi su dolu balon gibi.
İdrarda da değişiklik oluyor.
İsmi inşaallah fatih düşünüyoruz bakalım sağlıcakla gelsin de

Insallah gerek kalmaz canim ama dedigin gibi ikimizde hamis olmazsak diger ay beraber deneriz. Amaaaaaa bence ikimiz de hamileyiz az once gogsumu inceledim de benim gogsum bir farklilasti ucu falan koyulasti bu benim ilk belirtilerimden
Kız geçiyorum aynanın önüne sağa dönüyorum bakıyorum sola dönüyorum bakıyprum, yaklaşıp bakıyorum ama hiç bi değişiklik yok :KK70:inşalalh sen doğru hissediyorsundur.

Vücudumu çok iyi tanıyorum ben. Belirti yaşamayanda oluyor. Yeşil damarlar çıkıyor. Mesela edetten önce top gibi olup sert oluyorlar hamile olunca sarkık içi su dolu balon gibi.
Valla çok tarif okudum da seninki kadar güzel anlatan görmedim. Bravo vallaha. Cuk diye oturdu.

Ö

Öncelikle hoşgeldin. İnşallah hamilesinizdir. İdrar rengi koyulaşıyor diye de okudum hatta keskin bir kokusunun olduğunu da söyledi çok yakın bir arkadaşım. Ama rengi konusunda dmin ddğilim sonuçta tükettiğimiz sıvılar ve miktarıyla alakalı bir durum diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim canım benim. Yarın sabah doktorda randevum var ama hamilelik testi için değil çünkü çok erken henüz, 2-3 günde belli olmaz. Genel kontrol ve bebek planladığımızdan bahsedecem. Kontrollerimi yapsın diye gidiyorum, umarım herşey yolundadır.
İsteyen herkese vakitlice nasip olsun umarım. Ben biraz geç kaldım ☺️

Valla çok tarif okudum da seninki kadar güzel anlatan görmedim. Bravo vallaha. Cuk diye oturdu.
Gün gün kaydettim telefona. Ama gerçekten hamile olunca rüya görülüyor. Daha öncede gördüm. Cinsiyetten öncede hep kı gördüm ve tersi çıktı. Ki zaten erkek olarak hissesiyordum. Geçen sefer mercimeğim falan diyordum bu sefer diyemedim öyle şeyler. Ultrasonda gördükçe oğlum diyesim geldi. Hatta doktorumda ben kız hissettim diyordu. :))

Benimde ilişkinin ikinci gününden itibaren asitli koyu gelmeye başladı idrarım

Bana ilk kez oldu böyle genelde kaşık ağrım olurdu ama böyle kasılma bıçak gibi saplama ilk kez oldu normal diosun yani Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare
Valla aynısı bende oldu canım. Hep adet ağrısı gibi hem de bıçak saplanır gibi bir ağrı. Yalnız senin bekleme zamanında benim yum zamanı oluyor. Senin yum zamanında benim bekleme dönemim oluyor. ❤️ :KK66:
Çok teşekkür ederim canım benim. Yarın sabah doktorda randevum var ama hamilelik testi için değil çünkü çok erken henüz, 2-3 günde belli olmaz. Genel kontrol ve bebek planladığımızdan bahsedecem. Kontrollerimi yapsın diye gidiyorum, umarım herşey yolundadır.
İsteyen herkese vakitlice nasip olsun umarım. Ben biraz geç kaldım ☺️
Rica ederim ne demek. Kontrol çok iyi olur. Yaşınız da hiç bir şey yok. Şimdi böyle bir akım başladı dünyada. 40lı bebek diye. İnsanlar özellikle 40 ını bekleyip yapıyorlar çocuğu. Modaya uyuyorsunuz işte :)

X