İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kız geçiyorum aynanın önüne sağa dönüyorum bakıyorum sola dönüyorum bakıyprum, yaklaşıp bakıyorum ama hiç bi değişiklik yok inşalalh sen doğru hissediyorsundur.
Göğüsler hemen kararmıyor bunuda not geçeyim.
Damar işide deri inceyse erken belli oluypr. Mesela damarlar vajinaya yakın yerlerde de belirginleşiyor

Kız geçiyorum aynanın önüne sağa dönüyorum bakıyorum sola dönüyorum bakıyprum, yaklaşıp bakıyorum ama hiç bi değişiklik yok inşalalh sen doğru hissediyorsundur.
Canim bazilarinda hic belirti olmazmis ki uzulme sakin. Benim ikinci gebeligim olacagi icin ki eger varsa tabi ondan ayirt edebiliyorum. Ama yumurtlama zamani da olur derler gogus hassasiyeti agirisi bilemiuorim hic yasamadigim icin ben hamilelige yoruyorum yada oyle isime geliyor

Benimde ilişkinin ikinci gününden itibaren asitli koyu gelmeye başladı idrarım
Aynen hatta gülersin ama çamaşır suyu testi var onu denemiştim ve bir kaç kişiye denetmiştim. Adete bir hafta kala test yapmaya başladım saatler sonra çizgi çıktı. 5 gün kala o saat biraz daha erken oldu. Tabi bunların hepsi kişiden kişiye farkeder kiminin adetten sonra bile zor çıkıyor

Kızlar size bi sorum var hamilelikte mide yanmasi kac haftalıkken başlar
Ben bu zamana kadar daha yaşamadım ama bildiğim kadarıyla rahim mideyi sıkıştırmaya başlayınca oluyor. Tabi buda kişiden kişiye değişiyor birazda yediklerine bağlı

Damar işide deri inceyse erken belli oluypr. Mesela damarlar vajinaya yakın yerlerde de belirginleşiyor
Benim ilk gebeligimde ilk goguslerim degismisti canim buyumustu ve uclari koyulasmisti herkeste farkli oluyor

Ben yerleşme olacağını zannetmiyorum. Yazında böyle oldu. Eşim biz deneyelim dedi diye gitmedimdoktora. Yoksa tedaviye devam ederdik. Neyse gideyim de bu ay başlarız tekrar.
Kız inşallah yerleşmedir de. Bence gidin doktora. Bakalım . Yarın mı gidersin?

Yaa ben de erkek bebek gördüm ama çok düşündüğüm için görmüşümdür diye düşündüm. Sen isim için mi rüya görülüyor diyorsun yoksa bebişin varlığıyla ilgili mi?

Sen daha sık gir yahu. Bizi bilgilendir

Benim ilk gebeligimde ilk goguslerim degismisti canim buyumustu ve uclari koyulasmisti herkeste farkli oluyor
Benimde uçlar ağrıdı sonra karardı. Kişiden kişiye değişiyor aynı zamanda hamile kaldık arkadaşımla onun hiç göğüs hassasiyeti olmamış mesela.

Benimde uçlar ağrıdı sonra karardı. Kişiden kişiye değişiyor aynı zamanda hamile kaldık arkadaşımla onun hiç göğüs hassasiyeti olmamış mesela.
Evet canim bu hamilelik belirtileirnin bir sabiti yok kisiden kisiye hatta ayni kiside hamilelikten hamilelige degisiyor o yuzden bu kadar yaniliuoruz ya

Ben geçmişte 12 hafta süren bir gebelik yaşadım. Sürpriz olduğu için hiç belirti peşinde koşmadım ama bacaklarıma kramplar girince ve canım sucuk ekmek isteyince şüphelenip test yapmıştım, idrara temas edince direk kan kırmızı olmuştu çizgiler.
Böyle asitli ve koyu bulanık olmazdı idrarımda normalde, heyecanlandım şimdi

Hamile olduğum kesinleşmeden cinsiyeti öğrenene kadar hep gördüm. Bazı insanlar ismini bile rüyasında görüyor. Görümcem görmüştü ve gördüğü ismi koydu. Sormak isteyen sorabilir yerleşmeyide yaşadım

Kızlar size bi sorum var hamilelikte mide yanmasi kac haftalıkken başlar
Hamiş olunca yazsam geç mi olur :))))

İnşallah öyledir canım. Rabbim gönlüne göre versin.

Evet canim bu hamilelik belirtileirnin bir sabiti yok kisiden kisiye hatta ayni kiside hamilelikten hamilelige degisiyor o yuzden bu kadar yaniliuoruz ya
Aynen biride ilk hamileliğinde hiç mide bulantısı yaşamadı ikincide 3.5 ay yaşadı. Cinsiyet farkında bile belirtiler etkiler farklı oluyor

Geçmiş olsun Allah inşaallah en kısa zamanda sna ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Sanki içinde tortu varmış gibi oluyor.

Kızlar o kadar okudum ettim. Bazı spesifik belirtiler %90 hamilelik belirtisi oluyor. Bunlardan bence bir tanesi göğüs ucu ağrısı, bunu yaşayan kişiler genelde hamiş oluyor. Göğüs ağrısı değil ama özellikle ucu olacak

Evet iki seferde iç çamaşırı değse yada elim değse sızlardı. Üstüne yatamazdım. Bazı şeylerde psikolojik oluyor

Geçmiş olsun Allah inşaallah en kısa zamanda sna ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Sanki içinde tortu varmış gibi oluyor.
İnşallah canım, ben aslında son 2 yıldır annelik duygusundan uzaklaşmıştım, hatta istemiyorum artık diyordum ama bir anda ruhumu okşadı aklıma soktu..
evet baya koyu, bulanık asitli aynı erkek idrarı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…