İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kanaman yoksa şuan ondan dememiştir bi de gebelik kesin var dememis ya ondan sanirim. Ama sen yine de bizi dinle sadcee tuvalete kalk emin ol dusuk riskinde en cok bu onemli. Yasadim ve cevrmde cok duydum. Progestani aksatma canim o cok önemli Allah in izniyle atlatacaksin.
İnsallah ya valla :KK43: yok canım gebelik yok demedi daha kese oluşmamış dedi işte bakalım noldugunu bizde göremedik yata yata beklicez :/

Oyle dusunme canim bak bu anlatacağım kayinvalidemin anneannesinin basina gelmis dusun ne kadar zaman once. Kadin hep hamile kaliyo dusuk yapiyo surekli boyle. Sonra bi doktora goturmusler hic kalkmayacak demis doktor. Bu da dikkat etmis ama bigun evde kimse yokmus tuvalete gitmis o zmanlar musluk yokmus ibrikten su dokerlermis ibrigi kaldirmis kadin ve dusuk yapti. Kayinvalidemin annesi de onfan sonraki hamilelikte olmus tek cocuk
Allah ol dedi mi olur... hemen eve gidip yatayım o zaman

Yat yat sen elinden geleni yap sonra keske dememek için :KK36: yine de ben cok mutluyum senin adina insallah bu gunler gececek gün sayacaksin
İnsallah ya vallahi öyle istiyorum ki :KK43: görümcemde rüyasında görmüş ben hiç söylemeden 2 3 gün önce ne bileyim işte

X