İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ayyy canim cok cok sevindim

Ya hemen moralini bozma bi. Bekleyelim bakalim zman ne gösterecek ya sen uzulup stres yaptıgin icin bisey olursa. Sen hic sikinti yapma kendine. Eczacin dogru demis bence de yat dinlen. Benim dhaa once soylemistim gebeligim en basindan beri hep dusuk riskim vardi doktorum sadece tuvalete kalkacaksin dedi cok sukur visey olmadi bebegime 4 aylik olana kadar hep boyleydim. Cok iyi biliyorum yani hep progestan kullandim. Yat dinlen canim olumsuz dusuncelerden uzak dur :KK36:
Canım senin progesteronun kaçtı bana en az 15 olması gerek dedi benimki 0.1 o kadar düşük yani :KK43:

Beta hcg daha onemli degilmi gebelik teshisinde o da dunden bugune iki kat artmis yine kan verdiginde artarsa cok da sikinti yapma bence cunku sagliksiz gebeliklerde betahcg ya artmiyor yada duzensiz artıyor
Ya bu bebekle alakalı değilmiş düşükle alakalıymış :KK43:

İnsallah canım ne diyeyim hersey Rabbimden beklemediğim anda geldi umarım beklemediğim anda da gitmez benden :KK43:

Ya bu bebekle alakalı değilmiş düşükle alakalıymış :KK43:

Ayy canim benim elbette doktorlar herseyi daha iyi bilir ama doktorlarin her dedigi de çıkmıyor. Doktotlar her zman en kotusunu derler cunku sonradan sok olmamasi icin. Elbette temkinli olmanda fayda var ama olumsuz da düşünme simdilik iyi gidiuorsun. Progestan vermedi mi sana

Ayy canim benim elbette doktorlar herseyi daha iyi bilir ama doktorlarin her dedigi de çıkmıyor. Doktotlar her zman en kotusunu derler cunku sonradan sok olmamasi icin. Elbette temkinli olmanda fayda var ama olumsuz da düşünme simdilik iyi gidiuorsun. Progestan vermedi mi sana
Verdi kuzum... aldım folik asitte aldım ama bana sürekli yat bilmem bişeyler demedi Perşembe gel bi daha kan ver dedi o kadar

Verdi kuzum... aldım folik asitte aldım ama bana sürekli yat bilmem bişeyler demedi Perşembe gel bi daha kan ver dedi o kadar
Kanaman yoksa şuan ondan dememiştir bi de gebelik kesin var dememis ya ondan sanirim. Ama sen yine de bizi dinle sadcee tuvalete kalk emin ol dusuk riskinde en cok bu onemli. Yasadim ve cevrmde cok duydum. Progestani aksatma canim o cok önemli Allah in izniyle atlatacaksin.

Artık öyle yapıcam canım ama işte düşerse düşer kalkmadan da ama düşmeyeceksede ne yaparsan yap düşmez
Oyle dusunme canim bak bu anlatacağım kayinvalidemin anneannesinin basina gelmis dusun ne kadar zaman once. Kadin hep hamile kaliyo dusuk yapiyo surekli boyle. Sonra bi doktora goturmusler hic kalkmayacak demis doktor. Bu da dikkat etmis ama bigun evde kimse yokmus tuvalete gitmis o zmanlar musluk yokmus ibrikten su dokerlermis ibrigi kaldirmis kadin ve dusuk yapti. Kayinvalidemin annesi de onfan sonraki hamilelikte olmus tek cocuk

X