İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ayyy hadi İnşaAllah çok sevindim yaaaa ❤️İnşaAllah kanda da çıkar ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin :anneadayı::dua:
Amiiiiinnn cnm şimdi yıne test yaptm ondada çıktı :)

Eklentiler

• Screenshot_20181127-155157_Gallery.jpg
    Screenshot_20181127-155157_Gallery.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 39
Abla ona öyle inanıyorum ki anneme demişler senin çocukların hep sakat olur 5 kardeşiz beşimiz de sapasağlamız şükür Allah’a güvenim sonsuz amenna ona güvenmesem onun kelamını hiç ezberlermiyim ben :olamaz::KK68:
ne kadr cahilce cumleler doktorlar bile. son aya kadar kesin demiyorlar cunku allahtan hic umit kesilmez doktorlar bile gordukleri halde kesin demiyorlar. yuregini sadece ferah tut benm kalp kapagimda skinti var herkes cocugun olmaz olsa bile dogum yapamzsin dediler sonuccc ne oldu. 3 ne hamileyken. daha yolun basindasin kurtaj ol diyen bir suru ahmak insanla karsilastim yiyecek ekmegi varsa bu dunyada .kimsenin. gucu yetmez

ne kadr cahilce cumleler doktorlar bile. son aya kadar kesin demiyorlar cunku allahtan hic umit kesilmez doktorlar bile gordukleri halde kesin demiyorlar. yuregini sadece ferah tut benm kalp kapagimda skinti var herkes cocugun olmaz olsa bile dogum yapamzsin dediler sonuccc ne oldu. 3 ne hamileyken. daha yolun basindasin kurtaj ol diyen bir suru ahmak insanla karsilastim yiyecek ekmegi varsa bu dunyada .kimsenin. gucu yetmez
Amenna öyle abla vallahi buna çok inaniyorum aglayabilirim duygulandım gerçekten Allah’ıma olan inancım başka benim benim fibromiyalji hastalığım vardı normalde geçecek bişey değil Rabbime güvenerek ben ilaçsız atlattım

Haberlerde görmüşsünüzdür 9 ay boyunca tek çocuk demiş doktor. Doğumda 4 mü 5 mi çocuğu oldu kadının birinin. Allah verdi mi ol dedi mi olur. Hepiniz yatarken kalkarken dua edin dua ettirin kendinize

X