İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bende muhasebe mezunuyum ama muhasebe yapmıyorum 2 yıl yaptım aynı firmada 2 yıldır idari işlere bakıyorum. Muhasebeye geri dönemem sanırım soğudum
çok fena bir meslek,bütün gün kafa patlatıyorsun bir de üzerine bütün gün hareketsizlikten bedenen mayışıyorsun,ikisi bir arada :)
idari işlerde iyi,daha rahatsındır eminim muhasebeden sonra

Evlenmeden önce diyanette kur'an kursu ögreticisiydim. Evlendikten sonra çalışmıyorum 10 aylık evliyim:)
İmkanın varsa bir süre çalışma,evliliğin tadını çıkar.bebişten sonra durumlara göre bakarsın,ben 17 yaşımda işe başladım ve 18 senedir çalışıyorum,yıllık izinde olduğumda falan kendimi boşlukta hissediyorum :)

Eşim çalışmamı istemedi. Bunu evde de yapabileceğimi söyledi ki öncesin de resmiyet dışı gönüllü yaptığım bi işti. Derken öyle kaldı ben de uzaklara gelin geldim. Anca ev aile farklı ortama alıştım derken hamilelik başladı
Anladım canım hayırlısı insallah

Eşim çalışmamı istemedi. Bunu evde de yapabileceğimi söyledi ki öncesin de resmiyet dışı gönüllü yaptığım bi işti. Derken öyle kaldı ben de uzaklara gelin geldim. Anca ev aile farklı ortama alıştım derken hamilelik başladı
Keşke devam etseydin

çok fena bir meslek,bütün gün kafa patlatıyorsun bir de üzerine bütün gün hareketsizlikten bedenen mayışıyorsun,ikisi bir arada :)
idari işlerde iyi,daha rahatsındır eminim muhasebeden sonra
aslında evrak bakımından rahatım ba bs kdv stopaj yok geçici yok yıl sonu derdim yok evet ama personeller beni yoruyor :bicak: maaşlar bende giriş çıkışlar bende burdaki muhasebeye bakan arkadaş sağolsun uğraştırıyor biraz ama zevkli patron gibiyim istediğim gibi takılıyorum :halay:

X