İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Abla nolur dua et bana korkuyorum kayınvalidemle konuştum o bile tam sevinmek istemiyorum dedi canım sıkıldı iyice napim ben :KK43:
Biz hala doktora gittikçe kapıda beklerken heyecandan stresten bayılacak gibi oluyorum. Kanamam oldu lekelnmem vardı sürekli. Düşük yapıyorum sanıpta ne kadar korktum bir gece. Ama Allah ol dedikten sonra olur.

Ohooo bizim 6 haftalık oldu yine sevinemedik kalp atışı var mı diye düşünürken. Şimdi 15+1 olduk az az hissediyorum ama yinede hayal kurmaya korkuyorum. İnsan kaybedince daha çekingen oluyor. Ama iyi düşünelim iyi olsun
Evet bi kere yaşayınca diğerinde insanın içi bi nebze buruk oluyo sizi anlıyorum kesinlikle :KK43:

Canim benim insallah bebegin seninle :anneadayı:ve saglikla kucagina alirsin hic sıkıntı yapma canım hersey olacagina variyor. Bence gzuzel gunler seni bekliyor insallah. Bence olumsuz bisey yok goreceksin bak artacak degerin :KK200: cok sevindim senin adina:anne: (yogun oldugum icin yeni fark ettim)
Canımsın vallahi görmesem bile size sevgi besliyorum :KK200: bakalım bol dua artık bize düşen :dua:

Biz hala doktora gittikçe kapıda beklerken heyecandan stresten bayılacak gibi oluyorum. Kanamam oldu lekelnmem vardı sürekli. Düşük yapıyorum sanıpta ne kadar korktum bir gece. Ama Allah ol dedikten sonra olur.
Abla ona öyle inanıyorum ki anneme demişler senin çocukların hep sakat olur 5 kardeşiz beşimiz de sapasağlamız şükür Allah’a güvenim sonsuz amenna ona güvenmesem onun kelamını hiç ezberlermiyim ben :olamaz::KK68:

Abla nolur dua et bana korkuyorum kayınvalidemle konuştum o bile tam sevinmek istemiyorum dedi canım sıkıldı iyice napim ben :KK43:
kuzum hakli cunku bende kalp atisini duyduktan sonra herkes tam sevinmisti o zamn baklavalar falan havada ucustu. rabbim . seninle kuzum ben tabiki dua edrim sana rabbim her dain yaninda olsun inss. tamamini yasarsin ins

Evet bi kere yaşayınca diğerinde insanın içi bi nebze buruk oluyo sizi anlıyorum kesinlikle :KK43:
Ama ne olursa olsun şükretmek gerekiyor. Bir arkadaşım defalarca tüp bebek denedi hiç olmadı.
Ben dış gebelik geçirince dedi ki ne kadar zor bir durum olsada en azından hamile kalabildin. Defalarca denememize rağmen bir günlük bile hamileyim diyemedim dedi. Çok zoruma gitti. Sende üzülme şükret

Hastanenin kantinindeyim bekliyorum canım bakayım artık sonuca göre konuscaz dedi dr onun sıcaklığı bile yetti randevusuz geldim kapısında bekliyorum sekreter randevuluları aldı dedi ki o bayan bekliyo onu al ama o gene beni almadı randevusuzum diye hain sekreter :silah::KK34::rolleyes:
Inşallah hayırlı haber verirsin canım bak hepimiz dua ediyoruz sana:dua::KK200:

kuzum hakli cunku bende kalp atisini duyduktan sonra herkes tam sevinmisti o zamn baklavalar falan havada ucustu. rabbim . seninle kuzum ben tabiki dua edrim sana rabbim her dain yaninda olsun inss. tamamini yasarsin ins
Ayyyy insallah insallahhhhhhh :dua: Rabbime güvenim sonsuz

Canımsın vallahi görmesem bile size sevgi besliyorum :KK200: bakalım bol dua artık bize düşen :dua:
Evet canim bol bol dua et eminim ki burdaki herkes birbirine dua ediyor sen de dualarla ve Allah in izniyle saglikli bir bebisse annesine bir sekilde tutunacaktır hic olumsuz dusunme canım :KK200: ay bu hamişler arttikca kendim hamis gibi seviniyorum. Gercekten cok mutluyum sizin adiniza. RABBIM gönlünüzdeki butun dualari kabul etsin insallah hamis ve hamis adaylari :anneadayı:

Geç döllenmedir canım. Benim sat 6 ekim, 14 ekim de doktora gittim daha kese görünmüyordu 2 haftalık flndı ama doktorlar son adet tarihini baz alıyorlar
Benim dr güldü bana adam ne diyecegini şaşırdı valla :) seninki biraz karışık dedi bakalım dış kimyasal falan olmasın da :KK43:

Ama ne olursa olsun şükretmek gerekiyor. Bir arkadaşım defalarca tüp bebek denedi hiç olmadı.
Ben dış gebelik geçirince dedi ki ne kadar zor bir durum olsada en azından hamile kalabildin. Defalarca denememize rağmen bir günlük bile hamileyim diyemedim dedi. Çok zoruma gitti. Sende üzülme şükret
Yok canım şükrediyorum etmem mi ne durumda olan insanlar var Allahım isteyen herkese versin herkese

X