İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bende hep sorumluluktan kaçtım sanırım,zaten çalışıyorum,işim çok yoğun,borç harç bindi evlenince bir an da üzerimize,erteledikçe erteledim,Rabbim bir imtihan verecekse kaçış yok kuzum,ama emin ol endişelenmek için daha çok erken,bak benim bir arkadaşıma doktor poliksitik oversin dedi,herkesin hemen olur bebeği senin belli süre beklersin,belki biraz uğraşırsın ama olur dedi,kızında hiç aklında yokken madem ben uğraşacam 5-6 ay bekleyecem o zaman bırakayım korunmayı zaten hemen olmayacakmış dedi ve bıraktığı,bıraktığı ilk ay hamile kaldı,çünkü o kadar inandı ki hemen olmayacağına,ve bir beklenti içine girmedi,hormonların en büyük düşmanı stres,benim iş yerinde oda arkadaşımın ilk çocuğu var ama ikinci olmadı,çünkü öyle bir taktı ki kafasına,düzenli olan adeti bozuldu,dünya kadar doktora gitti,hiçbir sebep yok olmaması için dedi doktorlar,hormon tablosu falan cıncık gibiydi ama olmadı işte,yani bunu sen o düşünmediğin aylarda deneseydin,olsada olmasa da farketmez dediğin bir ayda,emin ol hemen tutacaktı,şimdide yapman gereken(çünkü seninde yaşın genç)bu işi birazcık kafandan çıkarman,ben ocak ayında doktora gittim,bebek düşünüyoruz artık sorun varmı diye,bana dediki bu işi kafana takarsan bu iş olmaz dedi,biz ne hastalar gördük,artık tamam olmuyo deyip evlatlık almayı düşünürken hamile kalanları dedi,çünkü neden artık kafalarında olay bitmişti dedi,ve gerçekten bana çok mantıklı geldi(ayyy ne kadar uzun yazmışım içimi döktüm resmen ):-)
Yok yok çok güzel yazmışsın. İçim ferahladı. Herşey Rabbimin elinde yani bazen bunu unutuyorum. Hatırlatan birilerinin olması benim işime geliyor. Kafama takmama konusunda da bu ay olmazsa artık zaten denemediğim yok kalmamış olacak, bu yüzden salarım gibi geliyor ama bu ay için heycanlıyom. Heycanımız hayrolsun inşaşlah. Sana hiç aile baskısı olmadı mı kız 5 yıl?

Ayyy canım çok sağol şimdi kan verdim dr hiçbişey göremedi oda sasırdı biraz kese yok ama dış gebelikte yok suan dedi kan istedi bakalım hayırlısı olsun insallah
Hiç olumsuz düşünme. Hiçbirşeyün yok Allahın izniyle, bebişinin de öyle. Kan sonucu bi çıkaın bakalım.

Yok yok çok güzel yazmışsın. İçim ferahladı. Herşey Rabbimin elinde yani bazen bunu unutuyorum. Hatırlatan birilerinin olması benim işime geliyor. Kafama takmama konusunda da bu ay olmazsa artık zaten denemediğim yok kalmamış olacak, bu yüzden salarım gibi geliyor ama bu ay için heycanlıyom. Heycanımız hayrolsun inşaşlah. Sana hiç aile baskısı olmadı mı kız 5 yıl?

Hiç olumsuz düşünme. Hiçbirşeyün yok Allahın izniyle, bebişinin de öyle. Kan sonucu bi çıkaın bakalım.
Nolur bana bol dua edinnn :KK43:((

Ama işte tekrar kimyasal gebelik olabilir dedi dr :KK43:
Hemen üzülmeyin bir değeriniz çıksın. Bakalım eğer ki kimyasalsa bile sonraki ay denemeye başlamadan folik asit alırsınız.
En azından hamile kalmışsın. Ben adet günü kan verdim 34 çıktı. Yükselecek mi ?
Kese oluşacakmı? Kalbi atacakmı? Derken bugüne geldik çok şükür.
Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Hemen üzülmeyin bir değeriniz çıksın. Bakalım eğer ki kimyasalsa bile sonraki ay denemeye başlamadan folik asit alırsınız.
En azından hamile kalmışsın. Ben adet günü kan verdim 34 çıktı. Yükselecek mi ?
Kese oluşacakmı? Kalbi atacakmı? Derken bugüne geldik çok şükür.
Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin canım insallah yaaa hersey Rabbimden biliyorum ama vallahi tam sevinemedim kimyasal mı dış gebelik mi bilmem ne derken insan kötü oluyo kayınvalidem bile tam sevinmek istemiyorum dedi :KK43:

ben de çok üzülüyorum bir kere kürtaj oldum 8 haftalıktı kalp atışını duyamadık.daha sonra 1 yıl denedik olmadı. doktor değiştirdik hemen tetkiklere başladık hormonal bir sıkıntımız çıkmadı sadece rahim filminde iki tüpünde girişinde muhtemelen kürtajdan kalma daralma olduğunu ama işlem sırasında açıldığını söyledi.geçen ay geçirdim bu işlemi.bu ay da beklemedeyim işte
İlk hamileliğinde hemen hamile kalabilmişmiydin,bende aynı şeyden kürtaj oldum,

Aaaa mantıklı bakayım ben
Inşallah yükselmiştir canım değerin. Benim hcg 1160 iken Dr a gitmiştik kese gozukmemisti. 4 gün sonra gittim tekrar ozaman gözüktü canım. Inşallah seninde yükselir canım Allah hayırlısıyla nasip etsin. Barkodun varsa internetten bak sonuca veya ara hastaneyi tatlim:dua:

Amin canım insallah yaaa hersey Rabbimden biliyorum ama vallahi tam sevinemedim kimyasal mı dış gebelik mi bilmem ne derken insan kötü oluyo kayınvalidem bile tam sevinmek istemiyorum dedi :KK43:
Ohooo bizim 6 haftalık oldu yine sevinemedik kalp atışı var mı diye düşünürken. Şimdi 15+1 olduk az az hissediyorum ama yinede hayal kurmaya korkuyorum. İnsan kaybedince daha çekingen oluyor. Ama iyi düşünelim iyi olsun

ay olmazmı,zaten ailem artık 35 olduğumu tokattt gibi yüzüme çarpınca kendime geldim :))))
tabi eşimin tarafı da ayrı,ilk senelerde kimse bişey demedi de,sonraları herkes sordu,hatta bence bizim olmuyo falan diye düşünmüşler onu da dediler sonradan,zaten sorular azalmıştı bende neden diyordum,meğersem bundan mış :)))
bende bu ay elimden geleni yaptım,sana desemde aklından at diye,kendim atmaya çalışsam da aklımın bi yerine takılıp kalıyo,acaba oldumu diye,her şey Allahtan canım,dua et benim içinde ,Rabbim kucağımızı sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun :dua:

Inşallah yükselmiştir canım değerin. Benim hcg 1160 iken Dr a gitmiştik kese gozukmemisti. 4 gün sonra gittim tekrar ozaman gözüktü canım. Inşallah seninde yükselir canım Allah hayırlısıyla nasip etsin. Barkodun varsa internetten bak sonuca veya ara hastaneyi tatlim:dua:
Hastanenin kantinindeyim bekliyorum canım bakayım artık sonuca göre konuscaz dedi dr onun sıcaklığı bile yetti randevusuz geldim kapısında bekliyorum sekreter randevuluları aldı dedi ki o bayan bekliyo onu al ama o gene beni almadı randevusuzum diye hain sekreter :silah::KK34::rolleyes:

Nolur bana bol dua edinnn :KK43:((
Canim benim insallah bebegin seninle :anneadayı:ve saglikla kucagina alirsin hic sıkıntı yapma canım hersey olacagina variyor. Bence gzuzel gunler seni bekliyor insallah. Bence olumsuz bisey yok goreceksin bak artacak degerin :KK200: cok sevindim senin adina:anne: (yogun oldugum icin yeni fark ettim)

X