İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aminnnnnnnnn kuzm bnm kendi büyüyorda ne olyor ben bilmiyorm yanlş konşmak istemiyorm Allahın iznyle birşeynz yok diyor doktorlar yumrtlama süper rahim yapısı hormonlar hepsi iyi eşiminde çok şükr ama olmuyor döllenmeye gelince döllenmiyor sence döllenmeme sebebi ne olablr
Canım her şey sağlıklı olduğu halde tüp bebekte bile döllenmiş yumurtayı koyuyorlar yine de tutmuyor. Neden yok yani. O yüzden hiç bilemeyiz. Ama böyle devam ederse belki detaylara bakıcak bi şeyler vardır. Ama sen kötü düşünme. Nasip ne zamansa o zaman olacak. Buna inan.

:))) yok böyle okudukça bazı kişilerle ilgili bişeyler hissettim sadece,ama bazen varya bir geliyo o biçim,en yakın arkadaşım hamile kaldı duyduk birlikte gittik kan vermeye kız olacak dedim,o da erkek istiyo,deme öyle falan dedi,ben 4.ayına kadar kızzz dedim işte bu kendine bakıyo,karnım sivri diyo falan,ben ısrarla kııızz diyorum,sonra gitti doktora cinsiyet için beni aradı nasıl gülüyo erkekmiş diye ben hala kız o göreceksin dedim,hatta bana kızdı,dokotr erkek dedi hala kız diyon diye(nasıl erkek istiyosa artık )sonraki kontrolde doktor kızmış dedi ve şimdi kızı 8 yaşında :halay::KK71:
Vay Maşallah nasıl bir his kuvveti böle :) bana karsıda söle be kuzu 3 yıl olmş 1 dış gebelik bir düşük yaşadm en son düşüğümü haziranda yaşadmmm 21 yaşndaymmm adımda zehra şimdi hislerni alablrmym herseyi döktümmm :halay:

Canım her şey sağlıklı olduğu halde tüp bebekte bile döllenmiş yumurtayı koyuyorlar yine de tutmuyor. Neden yok yani. O yüzden hiç bilemeyiz. Ama böyle devam ederse belki detaylara bakıcak bi şeyler vardır. Ama sen kötü düşünme. Nasip ne zamansa o zaman olacak. Buna inan.
Allahım kötü haberden uzak etsnnn

Vay Maşallah nasıl bir his kuvveti böle :) bana karsıda söle be kuzu 3 yıl olmş 1 dış gebelik bir düşük yaşadm en son düşüğümü haziranda yaşadmmm 21 yaşndaymmm adımda zehra şimdi hislerni alablrmym herseyi döktümmm :halay:
canını yediğim miniciksin daha sen yaa,ben diyorum 35 yaşındayım sen 21,bu his değil,tıbbi bir gerçek,düşük bile yapmış olsan(yani dış gebelik)sen hamile kalabiliyorsun demektir bu kii önünde uzunn yıllar var,bu işi kafandan çıkar bak nasıl patır patır geliyo bebişler,benim gibi kafasından çıkmayanlar maalesef zamana karşı yarışıyor ondan çıkamıyor
o his keşke hep gelse ve tutsada,kendi kel kafama da o ilacı sürsem:confused:

valla senin yazdıklarını okuyunca hep Rabbim 3 tane nasip etmiş,doğurgan olduğunu görmüş,eminim 4. de olur,ha bu ay ha diğer ay diye düşünüyorum,ama yıl çıkmadan çok hamile çıkarır bu sayfa inşAllah,zaten sadece gebe kalmak değil önemli olan,Allah tamamını hayırla sağlıkla nasip etsin canım
cok guzel yazmissin gercekten kalp gozun acik bir insansin ins sanada guzel bir gebelik yasamayi nasip etsin

Kızlar ya bişey dicem dudaklarım acayip çatlıyor. Alt dudağımı yiye yiye bi hal oldum. Kıpkırmızı yanıyor resmen. Afedersiniz dilim dudağıma değince kan tadı almaya başladım o derece
gebelikte dudaklar kurur dil yara olabilir ama ergen belirti midir. insallah belirtidir

:))) yok böyle okudukça bazı kişilerle ilgili bişeyler hissettim sadece,ama bazen varya bir geliyo o biçim,en yakın arkadaşım hamile kaldı duyduk birlikte gittik kan vermeye kız olacak dedim,o da erkek istiyo,deme öyle falan dedi,ben 4.ayına kadar kızzz dedim işte bu kendine bakıyo,karnım sivri diyo falan,ben ısrarla kııızz diyorum,sonra gitti doktora cinsiyet için beni aradı nasıl gülüyo erkekmiş diye ben hala kız o göreceksin dedim,hatta bana kızdı,dokotr erkek dedi hala kız diyon diye(nasıl erkek istiyosa artık )sonraki kontrolde doktor kızmış dedi ve şimdi kızı 8 yaşında :halay::KK71:
Oyy maşallah. Kız heycan yaptım şimdi. İnşallah bana olan hislerinde tutar. Bana karşı olan hislerinden emin misin :))) ilanı aşk yapacakmışsım gibi oldu bu da

yok canım yanlış anlamadın 5 yıl düşünmedim,ilk birkaç yıl zaten düşünmedik,sınavlarımız vardı onları atlattık,bu arada evlendik borç harç içindeyiz,her şeyimizi kendimiz yaptık biz,bu arada eşim bi ara işsiz kaldı,ha şimdi ha bikaç ay sonra derken,bu sene başlarında artık olmalı dedik Allahın izniyle,benim çevremde 40 ından sonra doğuran o kadar çok kişi vardı ki,hiç yaşım geçiyo geç kaldım gibi hissetmedim,hiç çocuk içi uğraşan falan bi arkadaşım olmadı,hatta bazıları korunurken bile hamile kaldı,düşük yapınca daha çok yaş olayını düşünür oldum,çünkü ben sanıyordum ki ,insanlar korunmayı bırakınca hamile kalır.kalınca da 9 ay sonra doğurur sanıyordum,ama maalesef öyle olmuyormuş,kötü tecrübe ettim :KK43:
Ben seni iyi anlarım, sen de beni iyi anlarsın. Ben de 3 yıl düşünmedim. Aynı senin dediğin gibi sandım ki hemen olur nerdeee? Diyorum ki "Rabbim ben dersimi aldım, beni bu yükle uzun zaman imtihan etme" diye. Ne bileyim bir tanıdığım çok ısrar etmişti zamanında dinlemedim. Halbuki çocukları da çok severim sadece sorumluluktan korktum.

ayyy kizlar inanin boyle gebe kalinca herkes icin nasl seviniyor cok sukur diyormmm rabbim bekleyen herkesi utandirmasin inss
Ben de öyle valla çok seviniyorum. Özellikle Youlost16 Youlost16 ın durumuna baya sevindim. Çünkü onun bildiğin adet kanaması olmuştu ama Ol diyen Rabbim koruyor da işte.

Oyy maşallah. Kız heycan yaptım şimdi. İnşallah bana olan hislerinde tutar. Bana karşı olan hislerinden emin misin :))) ilanı aşk yapacakmışsım gibi oldu bu da

Ben seni iyi anlarım, sen de beni iyi anlarsın. Ben de 3 yıl düşünmedim. Aynı senin dediğin gibi sandım ki hemen olur nerdeee? Diyorum ki "Rabbim ben dersimi aldım, beni bu yükle uzun zaman imtihan etme" diye. Ne bileyim bir tanıdığım çok ısrar etmişti zamanında dinlemedim. Halbuki çocukları da çok severim sadece sorumluluktan korktum.
öyle düşünme üzülme canım ben 6 ay korundum da noldu 2.5 yıllık evliyim bizden sonra evlenenler bile doğurdu bende hala tık yok.nasip işi bunlar belki hemen olacak beklemeyeceksin belli olmaz ki

seymacim ne zamn test yapacaksin
Esmam yumurtlamamın üstünden 7 gün geçti adetim de bugün yarın. Kan da zor çıkar ki testte çıkmaz bence. Ben eğer yarın ve öbür gün olmazsam gerçekten şüphelenirim. Çünkü 8 aydır baktım takvime hiç gecikmemiş. Yani 2 gün bekleyeceğim inşallah kırmızılar gelmez:dua:

X