İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Doğru kuzm bnmm Allahım emeklerinin karşılığını versn inşallah. Normalde bnmki kendi büyür geçen ayda kendi büymüştü ama bu ay nedense böle oldu
Benim kendi büyümüyor. İlk defa geçen ay önceki ayın iğnelerinin etkisiyle bence kendisi büyüdü. Bu ay büyümedi ama. Testle takip ettim ama tırt yani en kısa zamanda sağlıkla nasip olur inşallah hepimize canım.

Siz niye bukadar cok bekliyorsunuzki akıntınız normal degil sizin yerinizde olsaydim hemen doktora giderdim belliki bi anormallik var
Yazın da aynısı oldu. Doktor rahim tam sökülemediğinden oluyor demişti. Bi de pcolular da olabilen bi şey.. Devam etmiyor gibi. Bakalım
.giderim olmadı haftaya.

Kız gideceğiniz yerde mümkün olmaz mı? Ben dayanamam boşa gitmek değil de riske atmamış oldun. Teste her zaman güven olmaz.

Kız gideceğiniz yerde mümkün olmaz mı? Ben dayanamam boşa gitmek değil de riske atmamış oldun. Teste her zaman güven olmaz.

Yok mümkün olmaz :) zaten olsa da artık gerçekten yeter bu hafta,çok çalıştım elimden geleni yaptım,hiç bu kadar disiplinli olmamıştım Rabbim nasip edecekse 1 damladan da ediyo ya,inofolic kullandım,az da olsa arısütü polen yedim,ovu testi yaptım, harç bitti yapı paydos

İnşallah spermler 3-4 gün kalıyordur diye dua edelim o zaman

Aynen ilk aydan sonra bırakabilirsin temizlenmişse için folik asitin etkisi olduğunu düşünüyorum düzenli kullanmaya başladığım ay hamile kaldım deneyebilirsin inşallah hayırlı haberini alırız yakın zamanda

İnşallah spermler 3-4 gün kalıyordur diye dua edelim o zaman
İnşAllah yaa,şimdi ben dünü değerlendirdim,pazar pazartesi testte çift çizgi gördüm zaten önceki günlerde değerlendirildi,şunu sorayım benim mutlaka değerlendirmem gereken gün çift çizgiyi gördüğüm gün demi

ben zaten 4 eylülde hamile olduğumu öğrendiğim gün folik asite başladım,kürtaja rağmen yine de bırakmadım,hatta kürtaj sonrası kontrolde folik asitim sınırın üzerinde çıkmış 18 falanmış üst sınır >20 den diye sonuç çıkmış,hatta doktor içme folik asit dedi,ona da karar veremedim,her gün yerine yine de 2 günde bir içsem mi

benimde folik asit oranım yüksek çıktı 3,5 haftalık hamileydim kan testini yaptırdığımda o yüzden değiştirdim foli doce kullanıyorum folbiol biraz daha ağırdı bıraktım onu

kuzu benm icin ne his ediyorsun:)

benimde folik asit oranım yüksek çıktı 3,5 haftalık hamileydim kan testini yaptırdığımda o yüzden değiştirdim foli doce kullanıyorum folbiol biraz daha ağırdı bıraktım onu
ben onları kullanmadım Forever Living firmasının gıda takviyesini kullandım,b12+folik asit içeriyor bu,inşAllah emeklerimiz boşa gitmez,sende sağlıcaklaa,kolaylıkla kucağına alırsın yavrunu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…