İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aminnn canım darısı hepimizin başına,
tabiki destek oluruz,aile olduk burda ,ama nedense bir his sanki kırmızı görmeyecekmişsin gibi bu ay,inşAllah yanılmaz hislerim,hatta aynı hissi Peri Tozuu nda da hissetmiştim

Bencede canım çok haklısın hiç muayene etmedi beni
korkma,benim değerim
Aynen bende yaşadım bu durumu,o bekleyiş,buldum derken kaybetmek gerçekten çok acı,Rabbim kimseye yaşatmasın,düşmanıma bile,kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldın canım

Merhaba kızlar bu sabah cok guzel bir ruya ile uyandim gogsumden bolca süt geldigini gordum ruyamda oglumda da gormustum hatta galiba hamileyim demistim insallah bu da boyle olur. Hic aklimda yokken gordum. Bu ara o kadar yogunum ki burayı da takip edemiyorum. Mutlu haberler alacaginiz mutlu bir gun olsun

korkma,benim değerim

Aynen bende yaşadım bu durumu,o bekleyiş,buldum derken kaybetmek gerçekten çok acı,Rabbim kimseye yaşatmasın,düşmanıma bile,kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldın canım
aminnn inşallah gerçekten düşmanıma yaşatmasın martta kürtaj oldum ağustosta bıraktım korunmayı ekimde kaldım canım

amin inşallah sanada tez zamanda nasip etsin Rabbim sen ne zamandır korunmuyorsun ?
aminn canım,ben 10 ekimde kürtaj oldum,1 adet bekledim ve bıraktım korumayı,aslında 2 ay dedi doktor,bu arada kontrollerimi oldum,beklememe gerek varmı dedim,yok dedi,bıraktım korunmayı,yaşım 35 canım zaman benim aleyhime işliyor,bu ilk ay,Rabbim sağlıkla çok bekletmeden nasip eder İnşAllah

Ayy ciddi misin canım yaa. Valla mutlu ettin beni umarım doğru hissediyorsundur.

Aminn. Süt görmek çok iyi canım. Allah hayırlara çıkarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…