İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aynen canım. Artık çok değerlisin. Kıymetini bil bebişinin. Sadece yat ohhh misss :)

Ne güzsl bir örnek inşallah darısı başımıza.

Bu arada kızlar ben adet olursam gerçekten çok üzüleceğim biliyorum. Ben yazmasam da siz bana destek olun yaa gerçekten ihtiyacım olacak :KK43:
Aminnn canım darısı hepimizin başına,
tabiki destek oluruz,aile olduk burda ,ama nedense bir his sanki kırmızı görmeyecekmişsin gibi bu ay,inşAllah yanılmaz hislerim,hatta aynı hissi Peri Tozuu Peri Tozuu nda da hissetmiştim :anneadayı:

Bencede canım çok haklısın hiç muayene etmedi beni
korkma,benim değerim
Üzülecek ne varmış ? Rabbim hayırlı zamanda sağlıklısını nasip etsin canım neden öyle düşünüyosun ki bak sen sonradan geldin belki bilmiyosundur bende senin ne yaşadığını tam bilmiyorum ama benim bi kaybım var bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum. Onları yaşamaktansa geç hamile kalmak çok daha iyi ne iyi ne kötü Rabbim görüyor. Nasip eder hayırlısıyla bu ay olmazsa öbür ay
Aynen bende yaşadım bu durumu,o bekleyiş,buldum derken kaybetmek gerçekten çok acı,Rabbim kimseye yaşatmasın,düşmanıma bile,kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldın canım

Merhaba kızlar :KK54: bu sabah cok guzel bir ruya ile uyandim gogsumden bolca süt geldigini gordum ruyamda oglumda da gormustum hatta galiba hamileyim demistim insallah bu da boyle olur. Hic aklimda yokken gordum. Bu ara o kadar yogunum ki burayı da takip edemiyorum. Mutlu haberler alacaginiz mutlu bir gun olsun :KK200:

korkma,benim değerim

Aynen bende yaşadım bu durumu,o bekleyiş,buldum derken kaybetmek gerçekten çok acı,Rabbim kimseye yaşatmasın,düşmanıma bile,kürtajdan ne kadar sonra hamile kaldın canım
aminnn inşallah gerçekten düşmanıma yaşatmasın martta kürtaj oldum ağustosta bıraktım korunmayı ekimde kaldım canım

amin inşallah sanada tez zamanda nasip etsin Rabbim sen ne zamandır korunmuyorsun ?
aminn canım,ben 10 ekimde kürtaj oldum,1 adet bekledim ve bıraktım korumayı,aslında 2 ay dedi doktor,bu arada kontrollerimi oldum,beklememe gerek varmı dedim,yok dedi,bıraktım korunmayı,yaşım 35 canım zaman benim aleyhime işliyor,bu ilk ay,Rabbim sağlıkla çok bekletmeden nasip eder İnşAllah

Aminnn canım darısı hepimizin başına,
tabiki destek oluruz,aile olduk burda ,ama nedense bir his sanki kırmızı görmeyecekmişsin gibi bu ay,inşAllah yanılmaz hislerim,hatta aynı hissi Peri Tozuu Peri Tozuu nda da hissetmiştim :anneadayı:
Ayy ciddi misin canım yaa. Valla mutlu ettin beni umarım doğru hissediyorsundur. ❤️❤️❤️

Merhaba kızlar :KK54: bu sabah cok guzel bir ruya ile uyandim gogsumden bolca süt geldigini gordum ruyamda oglumda da gormustum hatta galiba hamileyim demistim insallah bu da boyle olur. Hic aklimda yokken gordum. Bu ara o kadar yogunum ki burayı da takip edemiyorum. Mutlu haberler alacaginiz mutlu bir gun olsun :KK200:
Aminn. Süt görmek çok iyi canım. Allah hayırlara çıkarsın

Ayy ciddi misin canım yaa. Valla mutlu ettin beni umarım doğru hissediyorsundur. ❤️❤️❤️

İnşAllah canım yaa,ama senin çok endişeleneceğin bir durum yok,ben 35 yaşındayım,senin daha çookk yolun var bu arada ben 5 yıllık evliyim,geçen ay yaşadığım düşük olayından sonra sadece bu kadar beklediğim için pişman oldum,daha gençken olsaymış diye ama bunun yaşlada alakası yok 45 yaşında hamile de biliyorum ben 20 yaşında düşük yapanda,nasip ne ise o oluyor

X