İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kuzum ishal icin protein tozlari var her doktor yaziyor kesiyor o ishali kizin yazin olmustu cok kotydu 1 hafta cekti serumla falan gecti

Canim hic bir ilaci icmiyor vermemle geri istifar etmesi bir oluyor coxugu hastaneye götürüyorum eve yoluyolar cuma gününden beri ayiptir söylemesi lavbodan geri gelemiyoruz yarin yine bi doktora götürecem bakalim ne olucak..

Canim hic bir ilaci icmiyor vermemle geri istifar etmesi bir oluyor coxugu hastaneye götürüyorum eve yoluyolar cuma gününden beri ayiptir söylemesi lavbodan geri gelemiyoruz yarin yine bi doktora götürecem bakalim ne olucak..
benm kizimda oylesi artk gozlerinin altinda nokta nokta kirmzi lekwler cikti 1 gunde olsa yatti . zor atlatti birde senin kizin yuruyup konusuyorsa doktorlar biseyi yok diye gonderiyorlar en .son bagirdik doktorlara hemn. yatis yaptilar

Çok geçmiş olsun. Götür tabi İnşaAllah kötü bir şey yoktur. Üşütmedir büyük ihtimalle.

basimla beraber gel vallah:) kiz na yapiyim kac gundur canm cekiyor
Senin gönlün bol canım. Evinden aç dönen olmaz eminim

Durduk yere aglıyorum kızlar olur olmadık şeyler adetime 1 hafta var göğüslerim agrıyor kasık bel ağrısı var ya kesin adet olucam yada bir ihtimal hamileyim
Canım inşallah gebeliktendir. Gerçi istiyor musun bilmiyorum ama

5 aylık canım yeni korunmayı bıraktık inşallah dua et bana canım
Yaşın kaç? Çok iyi yapmışsın canım. Çok beklemenin anlamı yok.

sen kaç aylık evlisin kuzum
Aylık değil yıllık maalesef. Biz 3 yıl istemedik sanki istediğimizde olacağı kesinmiş gibi şimdi bu 3. Ayımız. Umarım bu ay tutmuştur. Yoksa aklıma yanayım

Herkese hayırlı geceler:) bir arkadaş daha buldum düğün tarihimiz yakın İnşaAllah beraber büyütürüz bebeklerimizi
Hadi bakalım ikinizden de güzel haberler alırız inşallah

ewet kuzum. aynen oyle:)

İnşaAllah canım benim hepimizden güzel haberler alalım

23 canım etrafta çok fazla sonradan olmaz duyunca korktum açıkçası amin inşallah rabbim bu ay hepimizin karnını doldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…