İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ohh afiyet oldun kuzum karslahanam var buzlukta sarmalik benm canm yaprak sarma cekti boyle mis gibi zeytinyagli acili eksili:)
Bende yaprak sarmayı seviyorum da kişiden kişiye değişiyo bazısı yapamıyo ben ekşi seviyorum:)

Insallah gönlüne göre olsun canim
@Meylen nasil durumu ne bi bilgin var mi?
Cimciye cok ateslendi 2gün atesle ishalle ugrastik smdi hala ishali devam ediyor iyilestiremiyorum bi türlü :KK43:
kuzum salgin var bu aralar dikkat etmek lazim gecmis olsun balim. canm kalp atislarini duydu cok sukur bir kac gundur yok balim innss iyidir am a suan aserme zamanidir rahatsiZ olabilir

Insallah gönlüne göre olsun canim
@Meylen nasil durumu ne bi bilgin var mi?
Cimciye cok ateslendi 2gün atesle ishalle ugrastik smdi hala ishali devam ediyor iyilestiremiyorum bi türlü :KK43:
kuzum ishal icin protein tozlari var her doktor yaziyor kesiyor o ishali kizin yazin olmustu cok kotydu 1 hafta cekti serumla falan gecti

Kızlar kasık ağrılarım fena beynim zonkluyor kustum kusucam bi an önce sabah olsun doktora gidicem ..
Geçmiş olsun canım. Sabah erken git aman ihmal etme.

yarin sarma yapacam canim nasil cekti yemekteyizi izliyorum:) suan
Kız esma hayırdır. Canının çektiği yetmezmiş gbibi bizimde canımızı çektiriyorsun.

kendimi ovmek gibi olmasin ama cok guzel yaparim sarmayi:)
Daha fazla ballandırma bak yakınmışızda atlarım gelirim :)

hayırlısıyla olsunda kan idrar farketmez :)
Aynen canım ha erken ha geç. Yeter ki bebişlerimiz bize gelsin.

Kız esma hayırdır. Canının çektiği yetmezmiş gbibi bizimde canımızı çektiriyorsun.

basimla beraber gel vallah:) kiz na yapiyim kac gundur canm cekiyor

Durduk yere aglıyorum kızlar olur olmadık şeyler adetime 1 hafta var göğüslerim agrıyor kasık bel ağrısı var ya kesin adet olucam yada bir ihtimal hamileyim

Haklısın o konuda. Canım ben eylülde yaptım bunu. Olmadı tabi Bi dahaki ay devam.
Biz iğne ile başladık. Adetin 2. Günü kendime iğne yapıyordum. 8 gün falan yaptım Bu süre zarfında yumurta takibine gidiyordum. 6.Günde yumurtalarım oluşmuş büyümüştü de biraz. . 14. Günü iğneyi yaptık. Zaten her gittiğimde yumurtaların boyutuna göre gün veriyordu. Seninki de buna göre ayarlanmıştır. İlaç kullanıyon bi de sen. Ilaçla daha geçtir. Ve yumurtan geç oluşmaya başlamıştır.
Doğru kuzm bnmm Allahım emeklerinin karşılığını versn inşallah. Normalde bnmki kendi büyür geçen ayda kendi büymüştü ama bu ay nedense böle oldu

inşallah kuzum

X