İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ewet kuzum. aynen oyle:)
Ben anladım zaten. Maşallah sana.

İnşaAllah canım benim hepimizden güzel haberler alalım :emir_bebek::anneadayı:
Aminnn. Ayy şu bebiş emojisine bayılıyorum ya. ❤️❤️

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare istiyorum tabikide canım bir ölü bebegim oldu. Acısı hala taze yerini dolduracak bir bebek istiyorum hayırlısıyla
Ayy çok üzüldüm. Ne kadarlıktı? Allah sağlıklı bir bebiş nasip etsin sana inş

ayyy inns insss inss insslahhhhhh:) oglan olunca bel ve kasik agrilari olur mus belirtide kizda da sabah bulantisi:)
Bugün belim ağrıdı benim de. Artık ne belirtisi bilemiycem ama. Yaa Allah hayırlısını sağlıklısını versin elbet ama gönlüm kızdan yana hep.

23 canım etrafta çok fazla sonradan olmaz duyunca korktum açıkçası amin inşallah rabbim bu ay hepimizin karnını doldursun
Çok iyi düşünmüşsün. Aminn inşallah

İnşaAllah inşaAllah Allah razı olsun ❤️ gelsin de razıyım ağrıya sızıya .❤️:dua:[ birde test yapiyorsun ya hani silik cikiyor. o kizlarda olurmus guya erkek kirmizi olurmus ne alakaysa:) ben oglumda 3 gun gecikmwde yaptim kirimizydi ikside silik degildi ve hic belirtim yoktu o zamn sadece gogsum bombos sonuktu adet gununde karnima cok fena kramp girmisti karnim tutup yuzumu eksitiyordum artk kayantamin gozune batmisti hayirdir kizim gorende seni hamile sanacak karnini neden tutuyorsun hasta misin. demis ti:)

Ben anladım zaten. Maşallah sana.

Aminnn. Ayy şu bebiş emojisine bayılıyorum ya. ❤️❤️

Ayy çok üzüldüm. Ne kadarlıktı? Allah sağlıklı bir bebiş nasip etsin sana inş

Bugün belim ağrıdı benim de. Artık ne belirtisi bilemiycem ama. Yaa Allah hayırlısını sağlıklısını versin elbet ama gönlüm kızdan yana hep.

Çok iyi düşünmüşsün. Aminn inşallah
Benim de gönlüm kızdan yana ama oğlum olacak gibi hissediyorum bir de diyorum ki Rabbim tek nasip etsin de .

X