İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Çarşambaydı kızlar belirtilerde hiç diblemedim kendimi zaten hiiç. Yok sabah gdcem canım acilden giriş yapıcaz :) aynada baktım göğüslerimin yanlarında yeşil damarlar var :)
Aynen benimde var ama sadece kahverengi olan yerde değil diğer yerlerdede çıkmış insallah ikimizde hamişizdir :)

canım sanada çok geçmiş olsun inşallah sağlıklı bi hamileliğin vardır üzülme Allah büyük bu ay olmasa bidahaki ay
İnsallah canım ya çok sağol :) nasip diyorum ben Rabbime bırakıyorum Allahım içimi biliyo ondan sıkıntı yok :)

Reglm bitti bugün tatlım çalışmalara başlıyoruz eşim termal tatil ayarladı perşembe günü gidiyoruz sıcak suya ıyi gelir insallah :)) sen nasılsın neler yapıyorsun

Kızlar yok böyle bi göğüs ağrısı yan zpr yatıyorum ya bi de kasıklarım da ağrıyor baya dolu dolu hissediyorum kasıklarımı normal mi bu ..

Kızlar yok böyle bi göğüs ağrısı yan zpr yatıyorum ya bi de kasıklarım da ağrıyor baya dolu dolu hissediyorum kasıklarımı normal mi bu ..
Normaldir heralde tatlım keyfini çıkar bence olsun ne mutlusundur şimdi hamile olup buraya yazanlara çok hevessleniyorum Allahım bağışlasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…