İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Tamam ben de 30. Bizimki sınırda yaşlar bunu iletelim kendilerine :)

Hadi bakalım yarın öğreniriz. Haber etmeyi unutma.
Melteminaa naptın kız? Haberdar et.
Valla kuzum başka topikten kızlarla konuştum parçalı kanaması olup suan hamile olanlar var demek olabiliyo bakalım yarın görecez

Kızlar bu laboquick erken gebelik testi ilişkiden 5 gün sonra çıkarıyor diye yazıyor. O kadar erken olmasa bile sizce güvenilir bir marka mı?

Yani tabi inşallah ama dediğim gibi sen kendini bu düşünceye gerçekten kaptırma. Üzülürsün eğer aksi bişey olursa.
Yok canım ya valla suan bile kaybetmiş gibi his var içimde ondan çokta üzülecegimi düşünmüyorum ne yalan diyeyim sağlıklı olsun ben. Başka bişey istemiyorum

Güzel dualarınız için teşekkürler kızlar arkadaşımla acile gittik ama devlette geceleri kan verilemiyormuş laboratuvar kapalıymış yarın sabahtan gidicez eşimle :) duâ edin benim için lütfen :)
Hayirli olsun canım Rabbim gönlündekini nasip etsin inşallahh vede kocaman maşallaahh Testin biraz daha belirginleşmiştir bat ne zmndi senin

Çarşambaydı kızlar belirtilerde hiç diblemedim kendimi zaten hiiç. Yok sabah gdcem canım acilden giriş yapıcaz :) aynada baktım göğüslerimin yanlarında yeşil damarlar var :)

Kizlar @canlı
Çarşambaydı kızlar belirtilerde hiç diblemedim kendimi zaten hiiç. Yok sabah gdcem canım acilden giriş yapıcaz :) aynada baktım göğüslerimin yanlarında yeşil damarlar var :)
güzel haberlr alirsin inşallaahh bizlerede haber ver sağlam bir belirti aklimizda bulunsun sana sabah olmaz şimdi he

Güzel dualarınız için teşekkürler kızlar arkadaşımla acile gittik ama devlette geceleri kan verilemiyormuş laboratuvar kapalıymış yarın sabahtan gidicez eşimle :) duâ edin benim için lütfen :)
Aaaa nasıl kapalı laboratuvar öyle seymi olur acil kalp krizi geçiren olsa kalp enzinlerine bakmak zorundalar . Sen direkt hamilelik testi istiyorum dediysen yapmamak için devlette bahane buluyorlar canım. Banada bikere burdaki devlette öyle yaptılar. 2.cide yapmanız lazım çünkü ilaç kullanıyorum bişey olursa siz sorumlusunuz diye söyledim öyle bi acikdiki o labaratuvar inşallah hayırlı haberini alırız sabah canım

İnşllah kızlar testte gördük evet ama çok ümitlenmekte istemiyorum biliyorsun bazen olmayabiliyor diye

Hafi hayırlı olsun canım. Keşke bi özele gitseydin. Belirtin başka bir şey yok muydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…