İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar nasilsiniz ? Mide bulantisindan fenayim bakamadim hiç. Canlı anne nin hesabı neden geçici olarak pasif ? Bişey mi oldu takipte edemedim ?

Bence sabahki idrarınla gebelik testini yap. Bekleme canım. Bizi de bekletme :))
Yapsam da çıkmaz canım. Çünkü tuttuysa geç döllenme olacak. Beklemem gerek biraz daha

Kızlar nasilsiniz ? Mide bulantisindan fenayim bakamadim hiç. Canlı anne nin hesabı neden geçici olarak pasif ? Bişey mi oldu takipte edemedim ?
Geçer inşalalh. bulantısız bir gebelik geçirirsiniz. Ben de anlamadım @canlı anne yi. Gelir heralde ya. Bakalım

Aaaa bende senden duydum kapattı mı acabaaa valla benimde basım dönüyo bakalım bu nasıl kimyasal anlamadım :/

Kızlar çok ince sanki bana mj öyle geliyor

Eklentiler

• Screenshot_20181125-220904_WhatsApp.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 57
10 dakika sonra falan çıktı..
Ya göğüslerim acıyo kasıklarımda öyle neden böyle o zaman normalde benim regli de asla göğüslerim acımaaazdı

10 dakika sonra falan çıktı..
Ya göğüslerim acıyo kasıklarımda öyle neden böyle o zaman normalde benim regli de asla göğüslerim acımaaazdı
Aslında sen görüyorsan vardır zaten. Bazen telefonla çekilenden görülmüyor. İstersen yarına tekrarla testi. Ya da kolay yoldan kan ver. Tabi erken gebelik testinde de dha net çıkar diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…