İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Valla cnm tabki sen daha iyi bilrsn ama normalde yum dan snra vaya silikleşr senin koyu siliğe göre Hakkında hayrlısı
Off off okuduğuma göre eşit koyuluk diye biliyorum. Ama diğer ovu testlerime baktım yumurtlamadan öncekilerden koyu baya onda hemfikirim. Ama normali nasıl olur ya da bununla gebelik anlaşılır mı kesin bilmiyorum. Her gün bir tane ovu testi yapayım diyorum. Bakalım. Sağol canım cevabın için

Off off okuduğuma göre eşit koyuluk diye biliyorum. Ama diğer ovu testlerime baktım yumurtlamadan öncekilerden koyu baya onda hemfikirim. Ama normali nasıl olur ya da bununla gebelik anlaşılır mı kesin bilmiyorum. Her gün bir tane ovu testi yapayım diyorum. Bakalım. Sağol canım cevabın için
Ne demk cnm ayn ovulasyona hergün aynı saatte yap

Benim yumurtlamam 30 kasim ama bugun seffaf akinti cok az geldi testler boyle yorumlarmisiniz

Eklentiler

• 1543151430969-1394022411.jpg
    1543151430969-1394022411.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 39
Pcos olan herkese iyi canm. Ilaç bi yeri düzelteyim derken başka bi sorun çıkarıyor sende de kiste dönüştürdüğü gibi. Bunu kendi doktorum söylemişti sakın ilaçlara yönelme söktürücü fln alma onu yaşlı kadına da versen söker dedi. Bu yüzden alternatif tıp yoluna başvurdum ve o esnada doktorumun yazdığı bi kutu klomeni kullandım ve 10.ayımda beklemediğim bi zaman da hamile kalmışım
Ben inanmıyorum ama soğna kürünün bana iyi geleceğine. Kisti olanların kistini büyütmüş falan diye duydum.hem sabah akşam hazırlayıp içmem gerekiyormuş. Ben sabahları okuldayım. Öyle bi şey yapma şansım yok orda.
Ne kadar zaman kullandın sen? Pco var mı sende?

Kızlar bu ovu testiyle gebelik öğrenme doğru mu sizce. Elimde gebelik testi de ovu testide var ama çok erken diye gebelik testini heba etmeyeyim dedim ve ovu testi yaptım. Yani tam koyu çıkması gerekiyormuş ama öyle olmadı
Bence sabahki idrarınla gebelik testini yap. Bekleme canım. Bizi de bekletme :))

X