İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Peki kimyasal gebelik neden oluyoki nasıl bişey
Sağlıksız bi döllenme oluyo mesela hatalı bi sperm birleşmeyi yapıyo haliyle bebek oluşamıyo sadece kanda çıkıyo aynı aşamalar gerçekleşiyo embriyo oluşmadan kese oluşup yerleşiyor buda sağlıksız olduğu için tutanamıyo ve kanla dışarı atılıyo bebek yok yani beyaz yada kırmızı bi parça görebilirsin kanamanla beraber demek ki hamile kalabiliyorsun tüplerinde sıkıntı yok çok şükür buna sevin canım

Elhamdulillah canım ya... kırmızı parça gördüm de yumurtalıklar da öyle atılıyo diye aklıma gelmedi

ustune mi gordun sen test yapmjstin negatif cikmistr belki uatune girdun dollendi
Test yaptım negatifti dün kan verdim öğleden sonra sabah baktım 13.5 bide abla benim annem 9 ay hergün adet görürmüş ben ondan şüphelendim de dün kan verdim

Elhamdulillah canım ya... kırmızı parça gördüm de yumurtalıklar da öyle atılıyo diye aklıma gelmedi
Bi arkadaş vardı geçen ay kimyasal yaşadı bana yazdı falan çok korktu dedim ki neden korkuyosun demek ki hamile kalabiliyosun sadece sağlıklı olmamış biticek ve sağlıkla gebe kalabilirsin bu ay hamile haberini aldım
Dua ette kimyasal olsun inşallah kimyasaldır boş gebelik vs değildir kendi kendine atılıyo bitiyo

Ben parça gördüm ama boş gebelikte parça oluyomu

Test yaptım negatifti dün kan verdim öğleden sonra sabah baktım 13.5 bide abla benim annem 9 ay hergün adet görürmüş ben ondan şüphelendim de dün kan verdim
vallah benm kaynanamda 4 ay gormus en son mide bulantisinda supelenep doktora gitmis bebegin cinsiyetini ogrenmis dusun yani

Ben parça gördüm ama boş gebelikte parça oluyomu
Boş gebelikte benim bildiğim kanama çok nadir olur kuzum ve kürtajla müdahale edilir aman inşallah kimyasaldır da atlatırsın biter sen pazartesi bi daha kan ver değerin düşüyorsa korkma ama 2 katına çıkarsa belki gebelik var düşük tehlikesi anlamına da gelir o yüzden baktırmanda fayda var

Evet gel dedi dr zaten bakalım ben annemden dolayı şüpheliyim bakalım dış gebelik olmasında Allah korusun valla korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…