İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benim arkadaş yeni hamile daha hatta bebek aşağıda demiş doktor ona bu mevzuyu anlattıydım geçen denemiş e bende boşluk yok ama hamileyim diyır

Merhaba canım Allah bağışlarsa iki evladım var çok şükür oğlum vardı bi de kızım oldu Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin :) ikinci hamileliğimin en bariz belirtisi sabahları karın ağrısıyla uyanmamdı ve ara ara bu karın ağrıları hep sürdü ayıptır söylemesi çok gaz sancısı çektim

Canım bu aylarında hurma yeme açılma yaptığı için Allah korusun düşük olabilir

Hanımlar size bi haberim varrrrr :))) ben biliyorsunuz çok şüphelenmiştim bu ay kendimden dün sağlık ocağına gittim b12 vitamini d vitamini verdi bogazım için ilaç falan ben adet olduğum için şüphelendim kan verdim az önce internette gördüm sonucumu 13.5 çıkmış hamileyim yani ama adet oldum korkuyorum (( ((

kiz takipte ol allah korusun simdi test al

canım nezaman verdin kanı 2 gün geçince tekrar yaptır 2 katı kadar artması lazım adet oldum derken normalmi geliyor bildiğin adet gibimi lekelenme tarzındami

gidip sorsana

Kimyasaldır büyük oranda canım üstüne görme olayı öyle bişey değil üzülme hiç kimyasal sonrası hemen hamile kalan çooook kişi var hayırlısı olsun hakkında

İnsallah abla ya insallah öyledir de kimyasal yada boş dış gebelik değildir
canım üzülme dicem ama boş biliyorum .ama şöyle düşün hakkında böylesi hayırlıymış en azından hamile kalabiliyorsun ve arkasından hamile kalma ihtimalin çok yüksek .doğacaksada hiçbirşey engel değil Allah istesin yeterki

Kimyasaldır büyük oranda canım üstüne görme olayı öyle bişey değil üzülme hiç kimyasal sonrası hemen hamile kalan çooook kişi var hayırlısı olsun hakkında
Sağol canım Allah razı olsun ne bileyim ya şaşkınım beklemiyodum

Sağol canım Allah razı olsun ne bileyim ya şaşkınım beklemiyodum
Ben haziraz ayında geçirdim o değer yavaş yavaş sıfırlanıyo İnan ki daha kolay kalıyosun gebelikte kanama olmuyo hiç bi şekilde en azından sağlıksız bi gebelik adetle son buluyo öyle düşün bebek yok hiç canını sıkma

Amenna ya biz inançlı kişileriz Allah’a şükür ki dış gebelik olmasında onu yaşadım çok kötü Rabbim kimseye yaşatmasın

Peki kimyasal gebelik neden oluyoki nasıl bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…