İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kuzum bari test falan. al koyulasma var mi bak ablam. senden daha cok endiselendim
Abla bende endişelendim sabah 7 de acile gittim eşimle ama bakmadı baksam da gözükmez dedi bana geri yolladı gel kan ver dedi Pazartesi benim kanamam azaldı 2 gün yoğundu parça falan geldi ama şimdi azaldı bayagı

Yeni mesajları okudum canım, Allah hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin, haftasonuna denk gelmesi iyi olmamış, inşallah pazartesi hayırlı bir haber verirsin. Sana bi zarar olmasın canım
Amin canım insallah insallah dış gebelik değildir de üstüne görme falandır başka bi topikte okudum bi bayan benimle aynı şeyi yaşamış suan hamile

Ya çok üzüldüm canım ama ne bileyim geç döllenme falan olamaz mı, benim arkadaşımda 30 du değeri kimyasaldır dediler ama geç döllenmeymiş. Sağlıklı şu an. Bir de ben doktora gitmiştim mide şikayetinden hamile olabilirsin dedi doktor. Yok dedim adetim ne hamileliği ooo dedi biz neelr gördük adet görüpte hamile kalanlar var dedi. Her ihtimale karşı değerine bakalım dedi tabi çıkmadı bişey ama oluyormuş demek

z

peki arkadasin gebelik olma ihtimali yokmudur sence
Esmanın dediği gibi testle de kontrol edebilitsin. Kanamanın yoğunluğu miltarı nasıl

Ya canım ben adetime 10 gün kala hissettim kan verdim çıkmadı adetten bi gün önce mi ne test yaptım çıkmadı dün şüphelendim kan verdim çıktı bende anlamadım ama göğüslerim agrıyo hala 20 sinde adet oldum ben annenden dolayı şüphelendim çünkü benim annem 9 ay bildiğin adet görürmüş

İlk 2 gün çok geldi hatta parça geldi gördüm sonra suan azaldı ama cokkkk agrım olmadı düşük gibi

İlk 2 gün çok geldi hatta parça geldi gördüm sonra suan azaldı ama cokkkk agrım olmadı düşük gibi
Canım benim kayınvalidem eşime hamileykende kaynıma hamileykende 9 ay boyunca adet görmüş . Hamile olmasına ihtimal vermemişte doktora gitmemiş hatta . Sonra bi rahatsızlığından dolayı hastahaneye gidiyor hamile hemde 2 aylık . Hakkında hayırlısı olsun bence dikkat et imkansız değil sadece haftasonuna denk gelmesi kötü olmuş . Kaset testlerden alıp bi test yap bencede . Rabbim ol desin yeterki

bir gun unutmuyorm sira bekliyorum kadini benden acil aldi doktor kadinin anormal kanamasi varmis kadin hamile cikti hemde 5 aylik spiralde varmis rabbim ol dese oluyor

Kaset test yapsam nolcak ki canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…