İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Atiye fatma mı olacak yani? Fatma güzel de Atiye için bir şey diyemeyeceğim. Özel değilse neden annelerin ismi?
Evet atiye fatma olcak kısmet olursa :) yani ben eşimle 11 yıldır görüşüyorum 7 aydır evliyiz sevgililik döneminde ben söylemiştim kızımız olursa annelerimizin adı olsun diye sonra hep bu isim üzerinden konuştuk öyle işte yani özel bi sebebi yok insanın en kıymetlisi annesi geliyor bana o yüzdende en kıymetlilerimizin adını kendi canımıza koymak anlamlı geliyo:)

kızz maşallahh 11 yıl dile kolay :))

Valla çok büyük bir jest hem de gelin olarak senin bunu teklif etmen çok güzel. 11 yıl maşallah yaaa. Evlilikle sevgililik dönemi arasındaki farklar nedir, hiç yaşamadım da bilmiyorum

Nasıl doğum oldu hepsi? Maşallah sana yaa. Allah onlara hayırlı ömür versin, hayırlı evlat olsunlar
amin kuzum hepsi normal dogum oldu ilk bebegim. tam 42. haftada dogdu hic sancim acilmam yokken dustum tam iri bir bebek .dunyaya geldi cokkjj .sanciliydi hala unutamiyorum ama oglum ve bu kizim cok kolay dogdular. ne bir bagiris bile yapmadim sadece nefes egzesizlerile dogdu:)

Valla canım Boğaz’ımı bi görsen şaşarsın ben bile şaştım çünkü bi kere daha böyle olmustu şimdi de oldu yutkunurken bile kulagımı kapatıyorum acısına dayanamıyorum
Bende oldum geçenlerde bilirim o acıyı çok kötü ya sabahları hele dikkat et canim boğazını yakmadan sıcak şeyler iç

Kızz bi yerini kaşı zaten kaşınıyosun ama nazar olmasın :)))) Maşallah ben hamike kalırsam normal yapamam diye düşünüyorum çok korkuyorum ya. Sen gibilere de imreniyorum.

Valla çok büyük bir jest hem de gelin olarak senin bunu teklif etmen çok güzel. 11 yıl maşallah yaaa. Evlilikle sevgililik dönemi arasındaki farklar nedir, hiç yaşamadım da bilmiyorum
Şu anda fark yok kuzum çok şükür o süre içinde artık birbirimizi ezberlemişiz o yüzden büyük bi fark yaşamıyoruz şimdilik birbirimizle mıcmıc bi ilişkimiz yok yeni evli gibi sanki yıllardır aynı çatı altındamışız gibiyiz yani bi cicim ayımızda olmadı :) ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem çocukta olunca nasıl anlaşmazlıklar yaşanır onu bende düşünüyorum :)

Kutsalsekerpare hatırladım tabiki cnm nasılsın nasıl gidiyor var mi gelişme çok takip edemiyorum
Senle birlikte beklediğimiz o aydan beri istiyoruz işte. Hala bir şey yok. Farklı olarak bu ay ovu testi yaptım ve 28 günlük döngüde 21. Gün yumurtladım. Buna göre değerlendirdik bu ay. Ne zaman yumurtladığımı bilmiyormuşum yani. Bakalım son 5. Sen baptın nasılsın. Çalışmalar nasıl gidiyor.

Anladım. Hiç anlaşmazlık falan olmaz inşallah diyelim..Ama 11 yıl önce evli olsaydın 10 yaşında çocuğun olurdu :))

Kızz bi yerini kaşı zaten kaşınıyosun ama nazar olmasın :)))) Maşallah ben hamike kalırsam normal yapamam diye düşünüyorum çok korkuyorum ya. Sen gibilere de imreniyorum.
niye korkuyon kuzum cektigin sanciya degiyor o dikisler atilirken o aciyi unutuyorsun onlarin mis kokusuna. kavusmak emzirmek cok guzel bir hediye

Hadi hayırlısı cnm az kalmış bnm bu ay gecikmeli geldi adetim 4 gun hayırlısı adet sürelerin kısalıyor benim nede nse geçen ay 3 gün gelmişti 4. Gün leke gibiydi bitmişti bu sy 2. Gün sürdü sonra leke gibi devam etti bklm nolcak bekletntimi düşürdüm ben iyice Aralık adetin bekliycem artık hormon tahlili falan vercem Bi de özele gidip esim de sperm verecek bklm

niye korkuyon kuzum cektigin sanciya degiyor o dikisler atilirken o aciyi unutuyorsun onlarin mis kokusuna. kavusmak emzirmek cok guzel bir hediye
Ya belki de şimdi bir bebeğim yok ya bu yüzden böyle cesaretsizim Allah nasip edince belki de onun sevgisinden ağrı sızı falan düşünmeyeceğim.
Bir de Esma sen de gebelik belirtisi akıntı oldu mu? Olduysa nasıldı?

Sen doktora göründün mü peki? Hatırladığım kadarıyla da eşinde bi sıkıntı yoktu ilki hemen olmuştu değil mi? Yanlış mı hatırlıyorum

O epizyo kısmı beni benden alıyo araştırdıkça içim ürperiyor ama yinede normal istiyorum her şey yolunda devam eder Allah nasip ederse :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…