İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kızlar bata 5 gün kala hep az da olsa regl olacakmışım gibi belirtim vardı ama artık yok belirtiler
bu akşamdan itibaren kesildi sanki
sanırım adet olucam yine

Hayırlı akşamlar bayanlar nasılsınız :)
Iyiyim tatlım adetimin üçüncü günü bugün dün hep yattim sancidan ölecektim bugün doktora gittim sabah hormon testine prolaktin yükselmiş yine 22 den 49 a napacam bu hormonla bilmiyorum yumurta gelişimi için ilaç verecekti doktor vermedi prolaktin yüksek diye

Amin canım benim rabbim sana da o duyguyu yaşatsın inşallah çok hayırda kalıyorsun masallah sana

Geçmiş olsun canım , önce prolaktini dusururler ondan sonra yumurta gelişimi için ilaç verirler. Ben Ünv. Okurken 2. Sınıfta aniden adet düzenim bozuldu ama nasıl. Adetim bitti 15 gün sonra yine adet oldum , cok korktum kistmi oldu ne oldu diye. Prolaktin 60 civarı idi, ilaç kullandım dostinex kullanırken düşeceğine 100 lere çıktı. Beyin Mr istemişti doktor adenom filanmi var diye çok şükür bişe çıkmadı . Ilacla düzeldi çok şükür sonrada bidaha yükselmedi. Stresten bide yediklerimden olmuş. Ozaman yurtta kaliyodum tabi yemekler nasıldı Allah bilir yani

Sağol canım benim valla bende anlamıyorum adetim çok düzenli şaşmaz gününü çok şükür gogsumden süt falan da gelmiyor ama uyku düzenin yok hic ondan da olabilir stres de var tabi bu gebelik konusunda

Squid Sultansusultansu nasılsınız ? Takip edemiyorum çok fazla. Var mı bir gelişme sizi çok merak ediyorum.??
Merhaba canım nasılsın? Bebişin cinsiyeti belli mi? Ben iyiyim canım, çoktandır ben de girmiyorum. Sivilce için ilaç kullanıyorum o yüzden bir süre ara verdim çalışmalara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…