İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hayırlısı olsun canım düşünmemeye çalış başka şeylerle meşgul olmaya bak varsa inş seninledir bebisin
O yüzden kendime yabancı Bir dizi buldum vampir günlükleri diye sürekli onu izliyorum kafa dağıtmak için ama şu yataga girince direk aklıma geliyor hayırlısı inşallaj ya Rabbim verecekse saglıkla versin :)

Geçmiş olsun canım dikkat et üşütmüşsün sıcak tut kendini
Valla canım Boğaz’ımı bi görsen şaşarsın ben bile şaştım çünkü bi kere daha böyle olmustu şimdi de oldu yutkunurken bile kulagımı kapatıyorum acısına dayanamıyorum

O yüzden kendime yabancı Bir dizi buldum vampir günlükleri diye sürekli onu izliyorum kafa dağıtmak için ama şu yataga girince direk aklıma geliyor hayırlısı inşallaj ya Rabbim verecekse saglıkla versin :)
Amin inşallah...
Vampir mi kizs ben korkuyor ha nasıl izlion

Hadi hayırlısı ozmn /) böyle beraber konuştuğum dertlestigini okuyup sonra hamile olduklarını öğrendiğim kişiler oldukça kendim hamile gibi seviniyorum cidden Rabbım kimseye aratmasin
bende oyle canim herseyi allah bilir ol dese oluyor sadece bizim zamana ve sabira ihtiyacmiz var

Bnm kızda aynı ya en çok kızımın bu kardeş sevgisi için istiyorum artık çok istiyor ağlıyor artık niye yok die üzülüyor insan
[/QUOTE="canli anne, post: 57999511, member: [912360"]bugun kizim yanima geldi anne benm bir kardesim olcak. dedi bnde allah allah ister misi peki ewet erkek olcak diyor:) cocuk iste[/QUOTE]
Bnm

Bende bogazım çok kötü abla gargara yaptım tuzlu ama mafoldum yutkunamıyorum boğazımdaki enfeksiyonu ben görüyorum resmen 10 tane böyle küçük küçük iltihap var
evde ilhamur cayi varmi kuzum onu guzelve .kaynat icine elma limon hatta azicik tarcin koy ben ilacsiz iki gunde atlattim

kızlar ya bi kaç gün önce benden beyaz akıntı geliyodu böyle kremsimi desem nasıl. uzayan akıntıyada hiç dikkat etmedim geldimi gelmedimi diye sonra akıntım kesildi bu yumurtlamadan öncemi sonramı olan bişey

Bnm[/QUOTE]
inss olur cocuklar . his edrmis ama

Ama 8 sezonluk dizi her sezon 22 bölüm be her bölüm 40 dakika pazar günü başladım şuan 3. Sezındayım harika bir dizi kan içiyorlar bol bol
Sana nefesini tut filmini tavsiye ederim canım nefes nefese izliceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…