İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende bi tek bende kaşıntı oluyo zannediyordum. Özellikle goguslerim ve popom kasiniyo çok ama tüm vücudum kasiniyo ( özellikle geceleri artıyor kaşıntı)
Arkadasim hamileliğin son doneminde olmuştu onun ama ben hemen başlıyorum sanırım kılcal damarlarimizda daha fazla kan dolaşmaya başladığı için . Ve vücut ekstra kan ve damar uretiyormus bide ondan galiba ben öyle düşünüyorum . Bazen uyuz oldum saniyom :KK70:

ara kanama mı yaşadın acaba cnm doktora göründünmü yakın zamanda yumurta bukadar kanama yaparmı ilk defa duydum rahim ağzı yarası lekelenme yapar diye biliyorum birde yerleşme kanaması yapar
canim kanamam devam ediyorken hemen kadindoguma gittim. alttan muayene etti.beta testi istedi. sonuç negatif.rahmin temiz korkma dedi. test istedi hepsi normal cikti. adet kanamasi dedi doktor. o.adet kanamasi ise şu anki akintim ve kasik agrim yumurtlamadan mi acaba? sizce adet tarihimi 9 kasim kabul edip degerlendirsem mi şu gunleri?

gogsum emzirmekten degilde. sanki bombos birde hassas sanki isirilmis gibi kasigimda bagzen siddetli bagzen tatli batma olutor belki yumurtlama agrisidr gebelige yorumlamak sacma olur:)

Yumurtlaman geçti gitti ama yanlış mı hatırlıyorum. Geriye kalıyor adet belirtisi mi değil mi sorusu?

kizlar onu birakinda her gun hangi yemegi yapsam diye dusunmekten yorulan ben halim ne olcak;(
Ben de bugün yufkaya sigara böreği gibi tavuklu biberli iç koyup fırına verdim. Onları küçük küçük kestim yoğurtlayıp üstüne salçalı sos yaptım. Yapacak bişe bulamadığımdan

Yumurtlaman geçti gitti ama yanlış mı hatırlıyorum. Geriye kalıyor adet belirtisi mi değil mi sorusu?

Ben de bugün yufkaya sigara böreği gibi tavuklu biberli iç koyup fırına verdim. Onları küçük küçük kestim yoğurtlayıp üstüne salçalı sos yaptım. Yapacak bişe bulamadığımdan
ohhh siron gibi bende tavuk sote mercimek corp sebzeli bulgur pilavi cacik .artk sasirdim ne yapacagimi hergun

kuzu benm adet sonra yumurtlamam oldu. takvime gore bugun olmasu lazm

Bende bi tek bende kaşıntı oluyo zannediyordum. Özellikle goguslerim ve popom kasiniyo çok ama tüm vücudum kasiniyo ( özellikle geceleri artıyor kaşıntı)
Arkadasim hamileliğin son doneminde olmuştu onun ama ben hemen başlıyorum sanırım kılcal damarlarimizda daha fazla kan dolaşmaya başladığı için . Ve vücut ekstra kan ve damar uretiyormus bide ondan galiba ben öyle düşünüyorum . Bazen uyuz oldum saniyom :KK70:
ozellikle kafam. malum bolgem yuzum burnum kasiniyor bitlenmis gibi:)

Göğüs kaşıntısı mı? Yoksa baska bir yer mi? Ben de cok fena göğüs kaşıntısı var. Eger ben de bu ay hamileysem iki gebeligimde se gogsumdeki degisiklikler ilk oluyor bu da burda not olarak dursun :halay::KK49:
burnum. gogusm malum yerim daha turkcesi her yerim bitlendik:)

Iyi aksamlar kizlar ..

Nasilsiniz yeni haberler varmi? Uzun zamandir giremedim bakamdim yeni haberlere :KK43: insallah herkez iyidir ve bol bol güzel haberler vardir

Bugün yine hamiş arkadaşımı çağırdım elmalı tart yaptım beraber yedik. Yakinen sevdiğim bir insanın tüm hamilelik aşamalarına şahit oldum ve oluyorum. Allah biliyor ya onun adına çok seviniyorum haset etmek değil de çok gıpta ediyorum. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.

Canim akıntı eger oyleyse yumurtlamaya daha var demek ya da yumurtlama bittiktenn sonra öyle oluyor yumurtlama donemimde akinti artar iki parmak aradinda uzayan akintin olur
Kızlarr sağolun cevaplar için daha önce oldumu emin değilim çünkü akıntı yeni başladı geçen ay 40 günde adet olmuştum bu yüzden geç yumurtlarım diye düşünüyodum denemeye devam edicem bakalım neler olacak :)

Hayırdır noldu?

Bence daha var canım. Katı olmayacak

Evet evet bence de degenlerdir boş geçme. Ben geçen aydan dolayi cok üzgünüm belki de bir gun ile kacirdim :KK43:

X