İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bu arada takvime gore bat im 20 kasimdi. yumurtlamam 5 kasimdi. 9 kasimda kahverengi pembe karisik lekelenmem oldu uc gun surdu. miktari fazla oldugu icin adet mi yumurtlama mi bilemedim. ayin 7 sinde yumurta aki kivaminda uzayan akintiyi gordum. Ertesi gun kanama basladi. Eger o yumurtlama belirtisiyse adet olmam lazimdi şu aralar.Ama bende su gibi akinti basladi. Ben şafak bile sayamiyorum.
ara kanama mı yaşadın acaba cnm doktora göründünmü yakın zamanda yumurta bukadar kanama yaparmı ilk defa duydum rahim ağzı yarası lekelenme yapar diye biliyorum birde yerleşme kanaması yapar

Kızlar ben hala yumurtlamadım ama bugun kasıklarımda batma var bugun akıntım geldi ama böyle katı bişey nasıl desem yapış yapış bişey sulu değil katı uhu gibi afedersiniz elimle baktım böyle sümüksü bişey acaba yeni mi başlıyor yumurtlama ne dersiniz
Canim akıntı eger oyleyse yumurtlamaya daha var demek ya da yumurtlama bittiktenn sonra öyle oluyor yumurtlama donemimde akinti artar iki parmak aradinda uzayan akintin olur

Hayırdır noldu?
Kızlar ben hala yumurtlamadım ama bugun kasıklarımda batma var bugun akıntım geldi ama böyle katı bişey nasıl desem yapış yapış bişey sulu değil katı uhu gibi afedersiniz elimle baktım böyle sümüksü bişey acaba yeni mi başlıyor yumurtlama ne dersiniz
Bence daha var canım. Katı olmayacak

Bende yaa valla aklımı cok karıstırıyo gögüs ağrım yok sadece ara ara kasıkta batma ve akıntı başladı yeni bu aksamı değerlendireyim en iyisi ben :)
Evet evet bence de degenlerdir boş geçme. Ben geçen aydan dolayi cok üzgünüm belki de bir gun ile kacirdim :KK43:

bende adetten sonra. ymurtlana ajintusi oldu takvime gore bugun tumurtlama gelen akinti yok allahtan gun asiri degerlendirme oldu illa tutacak iste sadece son 3 4 gundur sol kasigimda batma tururken agri ve sislik var :)

Bat 20 kasımsa geçmiş demek sanırım gebelik testi yapmıştın negatifti yanlış hatırlamıyorsam karısık bi durum ama adrt zamanı akıntıda olur ya adetiniz gecikti ya geç döllenme var kan vermek istersen çıkar aslında hrm beklemekten iyidir
Canim cevapladigin icin cok tesekkur ederim. Eger o adetse şu an yumurtlama donemim oluyor.Ama adetim de gecikmiş olabilir. Dediginiz gibi biraz daha bekleyip olmazsam kan vericem ama belirsizlik icinde beklemek beni geriyor gercekten evet 2 gun once test yaptim negatif cikti.

X