İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Günaydın kızlar
Bir sorum olacaktı size
5 kasımda adetim başladı 10 undan itibaren korunmuyoruz. Yumurtlama günlerimi de değerlendirdik
Bu aralar baş ağrısı mide yanması kalkınca bulantı
İshal şişkinlik yemek yerken aniden miden tıka basa doluymuş gibi oluyor yiyemıyorum bel ağrım var ara ara kaşıklarımda sancı oluyor sürekli tuvalete gidiyorum
Ve duygu değişimleri:-)
Adetime 10 gün var daha
Psikolojik mi acaba bu belirtiler
Olabilir canım bu belirtileri bnde yaşadım ve suan adet oldum

Günaydın kızlar
Bir sorum olacaktı size
5 kasımda adetim başladı 10 undan itibaren korunmuyoruz. Yumurtlama günlerimi de değerlendirdik
İshal şişkinlik yemek yerken aniden miden tıka basa doluymuş gibi oluyor yiyemıyorum bel ağrım var ara ara kaşıklarımda sancı oluyor sürekli tuvalete gidiyorum
Adetime 10 gün var daha
canim bu kadar erken bu kadar belirti olmaz diye biliyorum. psikolojik olabilir. geçen ay hepsini ben de yaşadim. acaba olacak mi diye ister istemez gerginlik yasiyoruz ve vucudumuzu etkiliyor. genelde hic belirti yasamayanlar sonra hamile oldugunu ogreniyor. burda yazilanlara bakilirsa.

canim bu kadar erken bu kadar belirti olmaz diye biliyorum. psikolojik olabilir. geçen ay hepsini ben de yaşadim. acaba olacak mi diye ister istemez gerginlik yasiyoruz ve vucudumuzu etkiliyor. genelde hic belirti yasamayanlar sonra hamile oldugunu ogreniyor. burda yazilanlara bakilirsa.
Hakkımızda hayırlısı olsun napalım. Hayırlı zamanlarda olur elbet. Allah aratmasın inşallah

Günaydın kızlar
Bir sorum olacaktı size
Adetime 10 gün var daha
İnşallah hamilesindir canım.

Canlar şafak kaç :)
Şafak 5 ama geç yumurtalama olduğundan adetimin baya geçmesi lazım test için. Gerçi zaten bi kaç gün geçince anlarım gibi. Senin?

Hakkımızda hayırlısı olsun napalım. Hayırlı zamanlarda olur elbet. Allah aratmasın inşallah
Aynen canim. Allah hepimize hayirli zamanda hayirli evlatlar versin. Benim de olursa ilk olacagi icin sabirsizligim, heyecanim, belirti aramam cok fazla. bir de bu ay butun gunler alt ust oldu. yunurtlama mi adet mi hala anlayamadigim bir lekelenmem oldu ayin 9 unda 3 gun surdu. yunurtlama akintisi desem simdiye adet olmam lazimdi. Olmadim ve hic belirtim yok. adet oldum desem simdi yumurtlama zamanim olmasi lazim ve bugun camasirimda su gibi beyaz akinti gordum.Ne nedir hic bilmiyorum. Hangi gunu degerlendiricem ne yapicam?

Bu arada takvime gore bat im 20 kasimdi. yumurtlamam 5 kasimdi. 9 kasimda kahverengi pembe karisik lekelenmem oldu uc gun surdu. miktari fazla oldugu icin adet mi yumurtlama mi bilemedim. ayin 7 sinde yumurta aki kivaminda uzayan akintiyi gordum. Ertesi gun kanama basladi. Eger o yumurtlama belirtisiyse adet olmam lazimdi şu aralar.Ama bende su gibi akinti basladi. Ben şafak bile sayamiyorum.

Bu arada takvime gore bat im 20 kasimdi. yumurtlamam 5 kasimdi. 9 kasimda kahverengi pembe karisik lekelenmem oldu uc gun surdu. miktari fazla oldugu icin adet mi yumurtlama mi bilemedim. ayin 7 sinde yumurta aki kivaminda uzayan akintiyi gordum. Ertesi gun kanama basladi. Eger o yumurtlama belirtisiyse adet olmam lazimdi şu aralar.Ama bende su gibi akinti basladi. Ben şafak bile sayamiyorum.
Bat 20 kasımsa geçmiş demek sanırım gebelik testi yapmıştın negatifti yanlış hatırlamıyorsam karısık bi durum ama adrt zamanı akıntıda olur ya adetiniz gecikti ya geç döllenme var kan vermek istersen çıkar aslında hrm beklemekten iyidir

Test yapmadın mı hiç canm ?

Kızlar ben hala yumurtlamadım ama bugun kasıklarımda batma var bugun akıntım geldi ama böyle katı bişey nasıl desem yapış yapış bişey sulu değil katı uhu gibi afedersiniz elimle baktım böyle sümüksü bişey acaba yeni mi başlıyor yumurtlama ne dersiniz
Ben de hic anlamiyorum şu yumurtlama olayindan :KK43: benim de akıntı göğüs agrisi ve kasik agrisi var bu ay da erken yumurtlama sanirim benim

Ovulasyonda 3.gun kirmizi isaretler birliktelik bugun 11.gun

Eklentiler

• 1542981801452-57342071.jpg
    1542981801452-57342071.jpg
    180,3 KB · Görüntüleme: 35
o gunler degerlwnssirdin mi

X