İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar merhaba takip ettiğim tek yer burası ve sizden başka anlatcak kimsem yok ailemden birine de bahsedemiyorum ben bu gece itibariyle 10.haftama girdim çok şükür Allaha 9+4 te doktora gittim her şey iyi dedi doktor bi sıkıntı yok çok şükür ama çevremde düşük haberleri alıyorum hatta birinin gebeliği benimkinden büyüktü sabahtan beri bi korku sardı beni de nasıl geçer bu korku ya aklıma hep kötü şeyler geliyor :KK43:(
Bu düşünceyi at kafandan öncelikle güzel şeyler olacağına İnan ki daha da güzelleşsin . Rabbim istemedikçe hiç bir şey olmaz kuzum kendini sıkma .

Sen iyi düşün iyi olsun kötü düşünüp kötüyü çekme, hem hepimizin kaderi farklı kuzum öyle etkilenme sen hep şükür et

Günaydın kızlar
Bir sorum olacaktı size
5 kasımda adetim başladı 10 undan itibaren korunmuyoruz. Yumurtlama günlerimi de değerlendirdik
Bu aralar baş ağrısı mide yanması kalkınca bulantı
İshal şişkinlik yemek yerken aniden miden tıka basa doluymuş gibi oluyor yiyemıyorum bel ağrım var ara ara kaşıklarımda sancı oluyor sürekli tuvalete gidiyorum
Ve duygu değişimleri:-)
Adetime 10 gün var daha
Psikolojik mi acaba bu belirtiler

Günaydın kızlar
Bir sorum olacaktı size
5 kasımda adetim başladı 10 undan itibaren korunmuyoruz. Yumurtlama günlerimi de değerlendirdik
İshal şişkinlik yemek yerken aniden miden tıka basa doluymuş gibi oluyor yiyemıyorum bel ağrım var ara ara kaşıklarımda sancı oluyor sürekli tuvalete gidiyorum
Adetime 10 gün var daha
Psikolojik gibi canım:) genelde çok erken belirti vermiyor adet tarihinden bir kaç gün önce başlıyor.ilk gebeliğimde olan tek şey adet günümde adet olacakmışım gibi kasıklarda ağrı olmuştu.kasıklarda sancı varsa yumurtlama dönemi de olabilir

Günaydın kızlar
Bir sorum olacaktı size
Adetime 10 gün var daha
ama tabi inşallah hamilelik belirtisidir:KK200:

X