İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar çok takip edemiyorum Peri Tozuu yokmu bihaber ? Eşim anlayışlı insan Allah tan kim haklı kim haksiz görebiliyor dengede tutabiliyor çok şükür , bende onun hatrina bişe demiyom iyi hayırlı geçim olsun diye elimden geleni yapıyorum. Esim Mutlu olsun diye cagirdim gorumcemi yemeğe bu aksam. Aramızda kötülük var gibi algilamasin uzulmesin diye. Uzulunce hasta oluyor , o Uzulunce bende perişan oluyorum cigerlerim dökülüyor resmen Hamd olsun rabbime sıkıntımız yok ama insan yakınından bekleyip goremedimi uzuluyor yani . Allah içine nasip etsin kötü bi insan değil ama beni bazen çok kizdiriyo

hadi ya benimde ağrılarım vardı bi ara gittim karından baktı gayet iyi olduğunu söyledide şimdi aklıma takıldı bişey olsa alttanda bakardı diye
Alttan bakınca tüpleri falan göremiyo diye biliyorum ben onun için rahim filmi çekilmesi lazım

K Kutsal Alerji naptın canım ya sesin çikmadi bugun umarim adet değildir merak ettim seni
Sağolasın canım. Bugün 9 saat dersim vardı. Sonra da biraz bi şeyler bakınayım dedim. Yarın akşam öğretmenler günü için yemek var da. Ne giysem bilemedim :) şimdi de eşimle dışarda takılıyoz.
Hala devam akıntı kuzum. Bazen kahve bazen pembe. Adet değil bu. Yazın olan şey gibi sanırım. Ne zaman geçer hiç bilmiyorum. Eve gidip ovu testi de yapamadım. Hala tutuyorum çişimi bi şey de içmedim. Eve gidince yapacağım inşallah

kızlar yumurtalıklarımızda veya tüplerimizde sorun varsa karın ultasonundan belli oluyomu
Ultrasonla asla belli olmuyor. Rahim filmi çektirirsen anlaşılabilir.ben hiç tahmin etmezdim bir yıl hamile kalamayınca doktorum araştırmak istedi geçen ay çektirdim ve iki tüpünde girişinde tıkanıklı olduğunu basınçlı su ile ikinci denemede açıldığını söyledi.yani hiç belli olmuyor ama 6 ay kadar kendin dene olmazsan araştırın bence.

Karın ultrasonunda ne varsa çıkar peki canım bende gidicem doktora kis falan varsa çıkar mı yada yumurtalardaki sorun belli olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…