İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

geçmiş olsun ya kesin bende görecem bu ay eminim onun için kendimi heveslendirmiyorum
:KK43:
Bi de ben dün akşam okudum artık ne kadar doğru ya da tesadüf mü bilemem ama bir önceki ay adet normalden çok gecikirse rahim bebek istiyormuş gibi birşey okudum çokta aklım almadı tabi ama. Benim geçen ay 10 gün gecikince bak al işte bundan bile umutlandım beyaaa

biri 4 biri iki. biredr. 5 bucuk aylik:)
Yaa hepsi de yakın yaşlı. Maşallah sana cesaret edip bir tane daha istediğin için. Biz korkak çıktık, benden bi cacık olmaz heralde :KK43:
Benim bu ay ilk denememde gün aşırı ilişkiye girmeye çalıştım. acaba bi sorunum varmı diyorum eğer adet olursam hastaneye gitsemmi yoksa beklesemmi bi kaç ay daha
Canım benimde 3. Denemem bakalım olacak mı bilmiyorum ama sana tabsiyem gelecek ay ovu testi yap. Mesela ben 2 ay hep takvime göre denedim ama hiç alakasız tarihte yumurtluyormuşum. Tutar mı bilmem ama ne zaman yumurtladığını bilmek önemli.

Bende öyle hissediyorum biliyor musun sanki bebişim olmicak hiç bi zaman gibi hissediyorum niye bilmem üstelik daha yeni denememize rağmen
Allah korusun. Lütfen iyi düşün. Ve hayır konuş ki hayrolsun.

Yaa hepsi de yakın yaşlı. Maşallah sana cesaret edip bir tane daha istediğin için. Biz korkak çıktık, benden bi cacık olmaz heralde :KK43:

Canım benimde 3. Denemem bakalım olacak mı bilmiyorum ama sana tabsiyem gelecek ay ovu testi yap. Mesela ben 2 ay hep takvime göre denedim ama hiç alakasız tarihte yumurtluyormuşum. Tutar mı bilmem ama ne zaman yumurtladığını bilmek önemli.

Ya doğru diyorsun canım kötü düşünmemek lazım hakkımızda hayırlısı :dua:

işte ben gün aşırı yapıyorum yumurtlama tarihimi bilmediğim için inşallah bu ay olur ya

işte ben gün aşırı yapıyorum yumurtlama tarihimi bilmediğim için inşallah bu ay olur ya
Canım ben pepapp diye bir uygulama var onu kullanıyorum tavsiye ederim yumurtlama dönemi ve gününü gösterdiği tarihlerde gerçekten hissediyorum yumurtalama olduğunu yani hissediyorum derken akıntı ağrı şeklinde

Eğer hiç atlamadan gün aşırı yapıyorsan ve bu ay tutmazsa -tabi inşallah tutar- ovu testi alırsın. Yumurtlama günlerinde bir de arka arkaya değerlendirirsiniz. Farklı bir yol denemiş olursunuz. Mesele ben bu ovu testinden sonra da olmazsa bi doktora gitmeyi düşünüyorum

Canım ben pepapp diye bir uygulama var onu kullanıyorum tavsiye ederim yumurtlama dönemi ve gününü gösterdiği tarihlerde gerçekten hissediyorum yumurtalama olduğunu yani hissediyorum derken akıntı ağrı şeklinde
bende kullanıyorum onu canım sözde yarın yumurtlamammış bakalım

kızlar yumurtalıklarımızda veya tüplerimizde sorun varsa karın ultasonundan belli oluyomu
Canım ben bundan 3-5 ay önce ara kanamadan ötürü gittim kadın doğuma, alttan muayene yapmam lazım dedi, ultrason dan herşeyi göremem dedi. Ben de zaten bi sorun var mı diye öğrenmek istediğim için izin verdüm ve muayene etti. Allahtan sıkıntı çıkmadı.

Ay bekarken insanın düşündükleyle evlenince düşündükleri ne kadar farklı oluyormuş ya. Yani ben bekarken yumurtlama günümü bile anlamazdm çünkü gerek duymadığım için demekki şimdi bir yumurta bizi ne hallere düşürdü :halay:

Eğer hiç atlamadan gün aşırı yapıyorsan ve bu ay tutmazsa -tabi inşallah tutar- ovu testi alırsın. Yumurtlama günlerinde bir de arka arkaya değerlendirirsiniz. Farklı bir yol denemiş olursunuz. Mesele ben bu ovu testinden sonra da olmazsa bi doktora gitmeyi düşünüyorum
işte sürekli yaptığım için olmazsa bu ay bende doktora gitmeyi düşünüyorum eğer bir sorun varsa neden boşuna uğraşalımki bari baştan önlemimizi alırız

Canım ben bundan 3-5 ay önce ara kanamadan ötürü gittim kadın doğuma, alttan muayene yapmam lazım dedi, ultrason dan herşeyi göremem dedi. Ben de zaten bi sorun var mı diye öğrenmek istediğim için izin verdüm ve muayene etti. Allahtan sıkıntı çıkmadı.
hadi ya benimde ağrılarım vardı bi ara gittim karından baktı gayet iyi olduğunu söyledide şimdi aklıma takıldı bişey olsa alttanda bakardı diye

X