İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Çok okuyamadım mesajları kızlar. Kistler, milyonlar faln filan çıkar ultrasounda.hatta polikistik durum jinekolojik muayenede daha net doğrulanıyor. Tüpler için film şart. Benim doktor tedaviye başlamadan tüplerime baktırdı boşuna uğraşmayalım bi süre diye.

Aslında sanırım bu ay bişyr üzüldüm ondan gecikti galiba yeni yeni aklım yrrine geliyor
Üzüntü çok etkiliyor canım. Ben de bir ay bir şeye canımı çok sıktım 10 gün gecikti 11. Gün geldi adetim.
Kızlar yumurtlama (yada çatlama mi demeliyim) belirtilerinizden bahseder misiniz biraz
Bende yoğun akıntı şeffaf ya da açık renkli. Adet sancısı gibi inceden sancı. Beş dakika kadar da tek bir tarafta ciddi ağrı hissettim. Zaten ovu testiyle de yumurtlamayı teyit etttim.

Hanımlar size bişey sormak istiyorum d vitamini ve b12 vitamini gebeliğe engel mi

Sağolasın canım. Bugün 9 saat dersim vardı. Sonra da biraz bi şeyler bakınayım dedim. Yarın akşam öğretmenler günü için yemek var da. Ne giysem bilemedim :) şimdi de eşimle dışarda takılıyoz.
Hala devam akıntı kuzum. Bazen kahve bazen pembe. Adet değil bu. Yazın olan şey gibi sanırım. Ne zaman geçer hiç bilmiyorum. Eve gidip ovu testi de yapamadım. Hala tutuyorum çişimi :KK70: bi şey de içmedim. Eve gidince yapacağım inşallah
Ayy inşalalhh da değildir canim bu ay senden umutluyum vallahii kiz nasil dayaniyon mumkün değil tutamam ben :))) şimdiden ögretmenler günün kutlu olsun canım benim hadi iyi eğlenceler sizee:KK50:

FD21600D-9970-403D-BD33-AA98112CAC04.jpeg
FD21600D-9970-403D-BD33-AA98112CAC04.jpeg

Bende öyle hissediyorum biliyor musun sanki bebişim olmicak hiç bi zaman gibi hissediyorum niye bilmem üstelik daha yeni denememize rağmen
Yaa sakın öyle düşünme gebe kalacagin varsada engeller olumlu pozitif düşün neden olmasın olur insallah herhangi bi sorunun yoksa adetlerin duzenlise enfeksiyonun yoksa olur Allahin izniyle

Yaa sakın öyle düşünme gebe kalacagin varsada engeller olumlu pozitif düşün neden olmasın olur insallah herhangi bi sorunun yoksa adetlerin duzenlise enfeksiyonun yoksa olur Allahin izniyle
Canım çok sağol güzel düşüncelerin için. Evet bir sorunum olduğunu düşünmüyorum adetlerim düzenlidir. Sadece geçen ay 10 gün gecikti o zaman da korunmasız ilişki yaşamştk eşimle. Normalde hep düzenlidir. Bakalım bu ay yumurtlama dönemimde tam yumurtlama günümden 2 gün önce ve sonra korunmasız ilişki yaşadık bekliyorum adetime 9 gün var geçmez şimdi

Bi de ben dün akşam okudum artık ne kadar doğru ya da tesadüf mü bilemem ama bir önceki ay adet normalden çok gecikirse rahim bebek istiyormuş gibi birşey okudum çokta aklım almadı tabi ama. Benim geçen ay 10 gün gecikince bak al işte bundan bile umutlandım beyaaa
Evet benim arkadasimda da aynen oyle oldu olabiliyor gercekten

Canım çok sağol güzel düşüncelerin için. Evet bir sorunum olduğunu düşünmüyorum adetlerim düzenlidir. Sadece geçen ay 10 gün gecikti o zaman da korunmasız ilişki yaşamştk eşimle. Normalde hep düzenlidir. Bakalım bu ay yumurtlama dönemimde tam yumurtlama günümden 2 gün önce ve sonra korunmasız ilişki yaşadık bekliyorum adetime 9 gün var geçmez şimdi
Aynen gecmiyor valla adetteki duzensizliklet birseylerin habercisi olabiliyor tatlim:) ama yinede çok umitlenme:)

X